Samsung Q7F QE50Q7FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVASA1LCD0725
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Q7F QE50Q7FAAU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Spotřeba elektrické energie | 69 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 125 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Režim úspory energie | Ano |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 69 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 112 kWh |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Black |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Podpěra pro tenký nástěnný držák | Ano |
| Barva podstavce | Černá |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Typ rámečku | Bez rámečku (3) |
| RMS výkon | 20 W |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Deskriptor předvýběru zvuku | Ano |
| Hloubka (s podstavcem) | 237 mm |
| Výška (s podstavcem) | 694 mm |
| Hloubka stojanu | 23,7 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 60 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1120,3 mm |
| Šířka stojanu | 75,1 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,9 kg |
| Výška (bez stojánku) | 647 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1120,3 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 9,6 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Hmotnost včetně balení | 13,5 kg |
| Hloubka balení | 127 mm |
| Šířka balení | 1255 mm |
| Výška balení | 765 mm |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Herní režim | Ano |
| Upscale na 4K | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| ConnectShare (HDD) | Ano |
| ConnectShare (USB) | Ano |
| Plug and Play | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Supreme UHD Dimming |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode, Quantum HDR |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View |
| Upscaling pomocí UI | Ano |
| Multi View | Ano |
| Podpora aplikace SmartThings | Ano |
| Snímač Eco | Ano |
| Podpora TV klíče | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Technologie displeje | QLED |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 125 cm |
| Technologie pohybové interpolace | Motion Xcelerator |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ dálkového ovladače | TM2360E |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Počet tunerů | 2 tuner/tunerů |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-T |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Hlasový průvodce | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Více |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ano |
| Universal Browse & Play | Ano |
| Video aplikace | Samsung TV Plus |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Internetová televize | Ano |
| Zrcadlení obrazovky | Ano |
| Režim obrazu | Filmařský strojek |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.4 |
| Smart TV | Ano |
| Zrcadlení zvuku | Ano |
| Zrcadlení TV | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Quantum HDR, Built-in SmartThings Hub, Object Tracking Sound Lite, Art Store, Q-Symphony, Contrast Enhancer, Adaptive Sound, Procesory Q4 AI, AI Auto Game Mode, Karaoke Mode, Motion Xcelerator, Smart Calibration, 4K Upscaling, Micro Dimming, Samsung Health |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 13.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097118541 |
| Bluetooth: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Internetböngésző: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 69 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 125 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 69 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 112 kWh |
| Szín: | Fekete |
| Szín neve: | Fekete |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200 mm |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Támogatás vékony fali tartóhoz: | Igen |
| Alapszín: | Fekete |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| Keret típusa: | Keret nélküli (3) |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Adaptív hang: | Igen |
| Hang előválasztási leíró: | Igen |
| Mélység (állvánnyal): | 237 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 694 mm |
| Állványmélység: | |
| Mélység (állvány nélkül): | 60 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | |
| Állvány szélessége: | |
| Súly (állvánnyal): | 9,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 647 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | |
| Súly (állvány nélkül): | 9,6 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Súly csomagolással együtt: | 13,5 kg |
| Csomagolási mélység: | 127 mm |
| Csomag szélessége: | 1255 mm |
| Csomag magassága: | 765 mm |
| HDMI portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | Anynet+ |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| RF portok száma: | 2 |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió: | 1.4 |
| Játékmód: | Igen |
| Felskálázás 4K-ra: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| ConnectShare (merevlemez): | Igen |
| ConnectShare (USB): | Igen |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Háttérvilágítás-sötétítő technológia: | Kiváló UHD fényerő-szabályozás |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus), Filmkészítői mód, Kvantum HDR |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Game Motion Plus, Gaming Hub, HGiG, Mini térkép nagyítás, Szuper ultraszéles játéknézet |
| Felskálázás felhasználói felületen keresztül: | Igen |
| Többnézetű: | Igen |
| SmartThings alkalmazás támogatás: | Igen |
| Ökoszenzor: | Igen |
| TV-adapter támogatás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 127 cm (50") |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Natív frissítési gyakoriság: | 50 Hz |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega kontraszt |
| Kijelzőtechnológia: | QLED |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 125 cm |
| Mozgásinterpolációs technológia: | Motion Xcelerator |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Távirányító típusa: | TM2360E |
| Távirányító: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Tunerek száma: | 2 tuner/tunerek |
| Digitális jelformátum: | DVB-T2, DVB-T |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 27 |
| Hangos útmutató: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| OSD menü nyelve: | Több |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Igen |
| Univerzális Böngészés és Lejátszás: | Igen |
| Videóalkalmazás: | Samsung TV Plus |
| Biztosított operációs rendszer: | Tíz |
| HbbTV (szélessávú internetes televízió): | Igen |
| Internetes tévé: | Igen |
| Képernyőtükrözés: | Igen |
| Kép mód: | Filmkészítő gépe |
| Hibrid szélessávú televízió (HbbTV) verzió: | 2.0.4 |
| Okostévé: | Igen |
| Hangtükrözés: | Igen |
| TV-tükrözés: | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV): | Kvantum HDR, Beépített SmartThings Hub, Objektumkövető hang Lite, Művészeti bolt, Q-szimfónia, Kontrasztjavító, Adaptív hang, Q4 AI processzorok, AI automatikus játékmód, Karaoke mód, Motion Xcelerator, Intelligens kalibrálás, 4K felskálázás, Mikro fényerőszabályozás, Samsung Egészségügy |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

