Samsung Q-series HW-Q600F Černá 3.1.2 kanály/kanálů
Kód: GKSSA1SOU0122
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Q-series HW-Q600F Černá 3.1.2 kanály/kanálů| Barva | Černá |
| Noční režim | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AIFF, FLAC, OGG, MP3, LPCM, WAV |
| Název barvy | Titan Black |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 40 W |
| Spotřeba reproduktoru | 34 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Digital 5.1, Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Režimy ekvalizéru | Adaptivní, Game Pro, Standardní, Rozšíření prostorového zvuku |
| Ekvalizér | Ano |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 3.1.2 kanály/kanálů |
| Výška | 57 mm |
| Hmotnost soundbaru | 3,9 kg |
| Hmotnost subwooferu | 5,2 kg |
| Šířka subwooferu | 18,4 cm |
| Výška subwooferu | 34,3 cm |
| Hloubka | 105 mm |
| Šířka | 1030 mm |
| Hloubka subwooferu | 29,5 cm |
| Šířka balení | 1088 mm |
| Hloubka balení | 235 mm |
| Výška balení | 440 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,3 kg |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| HDMI vstup | 1 |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Technologie Samsung (AV/TV) | SpaceFit Sound Pro, Tap Sound, Q-Symphony, One Remote Control |
| Subwoofer součástí | Ano |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Počet reproduktorů | 9 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097091943 |
| Szín: | Fekete |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | Anynet+ |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAC, AIFF, FLAC, OGG, MP3, LPCM, WAV |
| Szín neve: | Titánfekete |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Mélynyomó energiafogyasztása: | 40 W |
| Hangszóró fogyasztása: | 34 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Digital 5.1, Dolby Atmos, DTS Virtual:X |
| Kiegyenlítő módok: | |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | |
| Magasság: | 57 mm |
| Hangprojektor súlya: | 3,9 kg |
| Mélynyomó súlya: | 5,2 kg |
| Mélynyomó szélessége: | 18,4 cm |
| Mélynyomó magassága: | 34,3 cm |
| Mélység: | 105 mm |
| Szélesség: | 1030 mm |
| Mélynyomó mélysége: | 29,5 cm |
| Csomag szélessége: | |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
| Csomag magassága: | 440 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,3 kg |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth-verzió: | 4.2 |
| Optikai digitális audio bemenet: | 1 |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| HDMI kimenetek száma: | 1 |
| HDMI bemenet: | 1 |
| Távirányító: | Igen |
| Samsung Technology (AV/TV): | Q-szimfónia |
| Mélynyomó mellékelve: | Igen |
| Mélynyomó csatlakoztatása: | Vezeték nélküli |
| Hangszórók száma: | 9 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

