Samsung HW-S800D/EN reproduktor typu soundbar Černá 3.1.2 kanály/kanálů
Kód: GKSSA1SOU0108
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung HW-S800D/EN reproduktor typu soundbar Černá 3.1.2 kanály/kanálů| Podporované formáty zvukových souborů | LPCM, AAC, AIFF, OGG, ALAC, WAV, MP3, FLAC |
| Spotify Connect | Ano |
| Q-Symphony | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Funkce SpaceFit Sound | Ano |
| Barva | Černá |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Spotřeba reproduktoru | 28 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 26 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Ekvalizér | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby Digital 5.1, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos |
| Zvukové výstupní kanály | 3.1.2 kanály/kanálů |
| Režimy ekvalizéru | Adaptivní, Game Pro, Standardní, Rozšíření prostorového zvuku |
| Šířka | 1160 mm |
| Výška subwooferu | 24,1 cm |
| Šířka subwooferu | 23,8 cm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 39,9 mm |
| Hmotnost soundbaru | 1,4 kg |
| Hloubka subwooferu | 23,8 cm |
| Hmotnost subwooferu | 6,4 kg |
| Výška balení | 371 mm |
| Hloubka balení | 294 mm |
| Šířka balení | 1232 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11 kg |
| Bluetooth | Ano |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Tap Sound, SmartThings, Active Voice Amplifier |
| Subwoofer součástí | Ano |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Počet reproduktorů | 10 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095447704 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | LPCM, AAC, AIFF, OGG, ALAC, WAV, MP3, FLAC |
| Spotify Connect: | Igen |
| Q-szimfónia: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Chromecast integrálva: | Igen |
| Hangszóró fogyasztása: | 28W |
| Mélynyomó energiafogyasztása: | 26W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital 5.1, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos |
| Hangkimeneti csatornák: | |
| Kiegyenlítő módok: | |
| Szélesség: | 1160 mm |
| Mélynyomó magassága: | 24,1 cm |
| Mélynyomó szélessége: | |
| Magasság: | 38 mm |
| Mélység: | 39,9 mm |
| Hangprojektor súlya: | 1,4 kg |
| Mélynyomó mélysége: | |
| Mélynyomó súlya: | 6,4 kg |
| Csomag magassága: | 371 mm |
| Csomagolási mélység: | 294 mm |
| Csomag szélessége: | |
| Súly csomagolással együtt: | 11 kg |
| Bluetooth: | Igen |
| HDMI kimenetek száma: | 1 |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Távirányító: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Samsung Technology (AV/TV): | |
| Mélynyomó mellékelve: | Igen |
| Mélynyomó csatlakoztatása: | Vezeték nélküli |
| Hangszórók száma: | 10 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

