Samsung HW-S700D/EN reproduktor typu soundbar Černá 3.1 kanály/kanálů
Kód: GKSSA1SOU0105
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung HW-S700D/EN reproduktor typu soundbar Černá 3.1 kanály/kanálů| Q-Symphony | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | WAV, OGG, MP3, ALAC, FLAC, AAC, AIFF |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Barva | Černá |
| Funkce SpaceFit Sound | Ano |
| Spotify Connect | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Spotřeba reproduktoru | 18 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 28 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Zvukové výstupní kanály | 3.1 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD |
| Ekvalizér | Ano |
| Režimy ekvalizéru | Adaptivní, Game Pro, Standardní, Rozšíření prostorového zvuku |
| Hmotnost soundbaru | 1 kg |
| Hloubka subwooferu | 30,2 cm |
| Šířka | 890 mm |
| Hloubka | 39,9 mm |
| Výška subwooferu | 35,3 cm |
| Šířka subwooferu | 20,5 cm |
| Výška | 38 mm |
| Hmotnost subwooferu | 6 kg |
| Hloubka balení | 272 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,2 kg |
| Šířka balení | 967 mm |
| Výška balení | 443 mm |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Varování | Nevystavujte zařízení vlhkosti nebo vodě., Přečtěte si návod k obsluze a uschovejte jej., Zařízení obsahuje elektrické součásti - neotevírejte kryt. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Tap Sound |
| Subwoofer součástí | Ano |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Počet reproduktorů | 7 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| Súly: | 9.26 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095471389 |
| Q-szimfónia: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, OGG, MP3, ALAC, FLAC, AAC, AIFF |
| Chromecast integrálva: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Spotify Connect: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Hangszóró fogyasztása: | 18 W |
| Mélynyomó energiafogyasztása: | 28W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Hangkimeneti csatornák: | 3.1 csatorna/csatornák |
| Hangdekóderek: | Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| Kiegyenlítő módok: | |
| Hangprojektor súlya: | 1 kg |
| Mélynyomó mélysége: | 30,2 cm |
| Szélesség: | 890 mm |
| Mélység: | 39,9 mm |
| Mélynyomó magassága: | |
| Mélynyomó szélessége: | 20,5 cm |
| Magasság: | 38 mm |
| Mélynyomó súlya: | 6 kg |
| Csomagolási mélység: | 272 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,2 kg |
| Csomag szélessége: | 967 mm |
| Csomag magassága: | 443 mm |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| HDMI kimenetek száma: | 1 |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Távirányító: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek vagy víznek., Olvassa el a használati utasítást, és őrizze meg., A készülék elektromos alkatrészeket tartalmaz - ne nyissa ki a fedelet. |
| Samsung Technology (AV/TV): | |
| Mélynyomó mellékelve: | Igen |
| Mélynyomó csatlakoztatása: | Vezeték nélküli |
| Hangszórók száma: | 7 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

