Samsung HW-QS700F/EN Modul reproduktorů 3.1.2 kanálů Černý
Kód: GKSSA1SOU0116
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung HW-QS700F/EN Modul reproduktorů 3.1.2 kanálů Černý| Barva | Černá |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Podporované formáty zvukových souborů | OGG, FLAC, WAV, MP3, ALAC, AAC, AIFF |
| Noční režim | Ano |
| Q-Symphony | Ano |
| Spotify Connect | Ano |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Montovatelné na zeď | Ano |
| Příkon | 360 W |
| Zvukové výstupní kanály | 3.1.2 kanály/kanálů |
| Ekvalizér | Ano |
| Audio dekodéry | Dolby TrueHD |
| Režimy ekvalizéru | Adaptivní, Game Pro, Standardní, Rozšíření prostorového zvuku |
| Výška | 60,4 mm |
| Šířka subwooferu | 21 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Hloubka subwooferu | 40,3 cm |
| Hmotnost soundbaru | 5,1 kg |
| Výška subwooferu | 40,3 cm |
| Hmotnost subwooferu | 9,8 kg |
| Šířka balení | 1182 mm |
| Hloubka balení | 272 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18 kg |
| Výška balení | 576 mm |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Technologie propojení | Kabel |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| HDMI vstup | 1 |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Montáž na stěnu | Ano |
| Varování | Přečtěte si návod k obsluze a uschovejte jej., Zařízení obsahuje elektrické součásti - neotevírejte kryt., Nevystavujte zařízení vlhkosti nebo vodě. |
| Technologie Samsung (AV/TV) | Tap Sound, Active Voice Amplifier |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Subwoofer součástí | Ano |
| Počet reproduktorů | 11 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| Súly: | 13 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097071877 |
| Szín: | Fekete |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | OGG, FLAC, WAV, MP3, ALAC, AAC, AIFF |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Q-szimfónia: | Igen |
| Spotify Connect: | Igen |
| Chromecast integrálva: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 360 W |
| Hangkimeneti csatornák: | |
| Kiegyenlítő: | Igen |
| Hangdekóderek: | Dolby TrueHD |
| Kiegyenlítő módok: | |
| Magasság: | |
| Mélynyomó szélessége: | 21 cm |
| Szélesség: | 1100 mm |
| Mélység: | 120 mm |
| Mélynyomó mélysége: | |
| Hangprojektor súlya: | 5,1 kg |
| Mélynyomó magassága: | |
| Mélynyomó súlya: | 9,8 kg |
| Csomag szélessége: | |
| Csomagolási mélység: | 272 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18 kg |
| Csomag magassága: | 576 mm |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI kimenetek száma: | 1 |
| HDMI bemenet: | 1 |
| Optikai digitális audio bemenet: | 1 |
| Távirányító: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Olvassa el a használati utasítást, és őrizze meg., A készülék elektromos alkatrészeket tartalmaz - ne nyissa ki a fedelet., Ne tegye ki a készüléket nedvességnek vagy víznek. |
| Samsung Technology (AV/TV): | |
| Mélynyomó csatlakoztatása: | Vezeték nélküli |
| Mélynyomó mellékelve: | Igen |
| Hangszórók száma: | 11 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

