Samsung Galaxy S26 Ultra 17,5 cm (6,9") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5000 mAh Lila
Kód: TKOSA1SZA2064
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy S26 Ultra 17,5 cm (6,9") Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 5000 mAh Lila| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Qualcomm hatszög |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,74 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor modell | 8 Elite Gen 5 |
| Processzor típusa | Tátika |
| Bluetooth | Igen |
| 4G sávok támogatása | 850, 1800, 900, 2100, 2300, 700, 2500, 2600 MHz, 1900, 800, 1500 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Moduláció | 4096-QAM |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 1900, 2100 MHz, 850, 900 |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Frekvenciasáv | Három zenekar |
| 5G sáv támogatás | 1900, 1500 MHz, 850, 1800, 2600, 3500, 2300, 3700 MHz, 700, 900, 800, 2500, 2100 |
| 5G szabvány | Sub6 TDD, Sub6 FDD, Sub6 SDL |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok | WCDMA, UMTS |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| KÍVÜL | Igen |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás | 12 GB |
| USB tápellátás | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 10W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 60 W |
| Szín | Lila |
| Szín neve | Kobalt ibolya |
| Magasság | 163,6 mm |
| Mélység | 7,9 mm |
| Szélesség | 78,1 mm |
| Súly | 214 g |
| Szülői zár | Igen |
| Virtuális asszisztens | Samsung Bixby |
| Google alkalmazástámogatás | YouTube, Google Meet, Google Chrome, Google Keresés, Google Drive, Gmail, Google Fotók, Google Térkép, Google Play |
| Biztosított operációs rendszer | Android 16.0 |
| Platform | Android |
| Operációs rendszer elágazása | Egyetlen felhasználói felület 8.5 |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Gyors töltés | Igen |
| Vezeték nélküli töltés | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve | Dinamikus AMOLED 2X |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass páncél 2 |
| Kijelző fényereje | 1500 cd/m² |
| Márkaspecifikus technológiák | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Kijelző átlója | 17,5 cm (6,9") |
| Kijelző felbontása | 3120 x 1440 képpont |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Maximális kijelző fényerő (HDR) | 2600 cd/m² |
| Pixelsűrűség | 499ppi |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.4 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 120° |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Hátsó kamera látómezője | 84° |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2.9 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 1.9 |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/2,52" |
| Videó felbontása | 4320 x 7680 képpont |
| A második hátsó kamera látómezeje | 21° |
| A negyedik hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.4 |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával | Igen |
| Előlapi kamera látómezője | 85° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/1,3" |
| Vaku típusa | JÉG |
| Panoráma | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,2" |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 10MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 50 megapixeles |
| Digitális zoom | 100x |
| Negyedik hátlapi kamera pixelmérete | 0,7 µm |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/2,52" |
| Maximális felvételi képkockasebesség | 240 képkocka/másodperc |
| Portré mód | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Videofelvételi módok | 1080p, 2160p, 4320p, 720p |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 50 megapixeles |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps |
| Hátsó kamera típusa | Négy kamera |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Képstabilizátor | Igen |
| Hátsó kamera felbontása | 200 megapixeles |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Lassított felvétel sebessége | 240 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc UHD felbontásban |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Tartalmaz egy ceruzát | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Hálózati adapter | Nem |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok | MXMF, OGA, RTTTL, APE, DSF, RTX, MIDI, OTA, közepes, DFF, WAV, MP3, AAC, 3GA, IMY, XMF, AWB, OGG, M4A, FLAC, AMR |
| Támogatott képformátumok | PNG, JPEG, BMP, WBMP, DNG, GIF, WEBP, HEIF |
| Médialejátszás | 3G2, WEBM, M4V, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| GPS | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Galilei | Igen |
| BeiDou | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 3300 perc |
| Javíthatósági osztály | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály | ÉS |
| SMS | Igen |
| Igen | |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Barométer | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.365 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097827078 |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Qualcomm hatszög |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,74 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor modell: | 8 Elite Gen 5 |
| Processzor típusa: | Tátika |
| Bluetooth: | Igen |
| 4G sávok támogatása: | 850, 1800, 900, 2100, 2300, 700, 2500, 2600 MHz, 1900, 800, 1500 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Moduláció: | 4096-QAM |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 1900, 2100 MHz, 850, 900 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Frekvenciasáv: | Három zenekar |
| 5G sáv támogatás: | 1900, 1500 MHz, 850, 1800, 2600, 3500, 2300, 3700 MHz, 700, 900, 800, 2500, 2100 |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD, Sub6 SDL |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok: | WCDMA, UMTS |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| KÍVÜL: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás: | 12 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 60 W |
| Szín: | Lila |
| Szín neve: | Kobalt ibolya |
| Magasság: | 163,6 mm |
| Mélység: | 7,9 mm |
| Szélesség: | 78,1 mm |
| Súly: | 214 g |
| Szülői zár: | Igen |
| Virtuális asszisztens: | Samsung Bixby |
| Google alkalmazástámogatás: | YouTube, Google Meet, Google Chrome, Google Keresés, Google Drive, Gmail, Google Fotók, Google Térkép, Google Play |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| Operációs rendszer elágazása: | Egyetlen felhasználói felület 8.5 |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Dinamikus AMOLED 2X |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass páncél 2 |
| Kijelző fényereje: | 1500 cd/m² |
| Márkaspecifikus technológiák: | Mindig bekapcsolt kijelző |
| Kijelző átlója: | 17,5 cm (6,9") |
| Kijelző felbontása: | 3120 x 1440 képpont |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 2600 cd/m² |
| Pixelsűrűség: | 499ppi |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.4 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 120° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.9 |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 1.9 |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,52" |
| Videó felbontása: | 4320 x 7680 képpont |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 21° |
| A negyedik hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.4 |
| Jelenetfelismerés felhasználói felület használatával: | Igen |
| Előlapi kamera látómezője: | 85° |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,3" |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Panoráma: | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 10MP |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Digitális zoom: | 100x |
| Negyedik hátlapi kamera pixelmérete: | 0,7 µm |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/2,52" |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Videofelvételi módok: | 1080p, 2160p, 4320p, 720p |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 1280x720@30fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps |
| Hátsó kamera típusa: | Négy kamera |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Hátsó kamera felbontása: | 200 megapixeles |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc FHD felbontásban, 120 képkocka/másodperc UHD felbontásban |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Tartalmaz egy ceruzát: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MXMF, OGA, RTTTL, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, DSF, RTX, MIDI, OTA, Közepes, DFF, WAV, MP3, AAC, 3GA, IMY, XMF, AWB, OGG, M4A, FLAC, AMR |
| Támogatott képformátumok: | PNG, JPEG, BMP, WBMP, DNG, GIF-ek, WEBP, HEIF |
| Médialejátszás: | 3G2, WEBM, M4V, MKV, 3GP, FLV, AVI, MP4 |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Galilei: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 3300 perc |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| SMS: | Igen |
| Email: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

