Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6,7") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Lila
Kód: TKOSA1SZA2100
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A57 5G 17 cm (6,7") Dual SIM Android 16.0 USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Lila| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor típusa | Samsung Exynos |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,9 GHz |
| KÍVÜL | Igen |
| NFC | Igen |
| SIM-kártya képességei | Kettős SIM-kártya |
| 4G sávok támogatása | 2300, 2100, 800, 1500, 850, 1900, 1800, 900, 2500, 2600 MHz, 700 |
| 3G szabványok | UMTS, WCDMA |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| 4G szabványok | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| SIM-kártya típusa | NanoSIM + eSIM |
| 5G sáv támogatás | 2600, 900, 2100, 700, 2500, 2300, 3700 MHz, 800, 1800, 850, 3500 |
| 5G szabvány | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Moduláció | 1024-QAM |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Belső tárolókapacitás | 256 GB |
| RAM-kapacitás | 8 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 45 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| USB tápellátás | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 10W |
| Szín neve | Csodálatos lila |
| Szín | Halványlila |
| Szélesség | 76,8 mm |
| Magasság | 161,5 mm |
| Súly | 179 g |
| Mélység | 6,9 mm |
| Operációs rendszer elágazása | Egyetlen felhasználói felület 8.5 |
| Platform | Android |
| Biztosított operációs rendszer | Android 16.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| USB-s verzió | 2.0 |
| Vezeték nélküli töltés | Nem |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző üveg típusa | Corning Glass |
| A képalkotó technológia marketingneve | Super AMOLED Plus |
| Pixelsűrűség | 382ppi |
| Gorilla Glass verzió | Gorilla Glass Victus+ |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója | 17 cm (6,7") |
| Harmadik hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 1,12 µm |
| Előlapi kamera felbontása | 12MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Hátsó kamera felbontása | 50 megapixeles |
| Képstabilizátor | Igen |
| Vaku típusa | JÉG |
| Digitális zoom | 10x |
| Hátsó kamera látómezője | 84° |
| Panoráma | Igen |
| A második hátsó kamera látómezeje | 123° |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 12MP |
| Képstabilizátor típusa | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma | 2.4 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje | 78° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2.2 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus) | 5MP |
| Előlapi kamera látómezője | 80° |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,2" |
| Hátsó kamera érzékelő mérete | 1/1,56" |
| Éjszakai mód | Igen |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Portré mód | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete | 1/3,2" |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa | Egy kamera |
| Hátsó kamera típusa | Hármas kamera |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete | 1/5.0" |
| Makrofotózás | Igen |
| Lassított felvétel mód | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia) | 1,12 µm |
| Lassított felvétel sebessége | 240 képkocka/másodperc HD minőségben |
| Akkumulátor kapacitása | 5000mAh |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| SIM-kártya kulcs | Igen |
| Hálózati adapter | Nem |
| Támogatott hangfájl-formátumok | WAV, OGA, AAC, AWB, FLAC, AMR, MIDI, RTX, OTA, 3GA, IMY, MXMF, MP3, RTTTL, XMF, OGG, M4A, közepes |
| Médialejátszás | M4V, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM |
| Galilei | Igen |
| GPS | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| GLONASS | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Ismételt ejtésállósági osztály | ÉS |
| Javíthatósági osztály | C |
| Energiahatékonysági osztály | ÉS |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 1200 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 3120 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Geomágneses érzékelő | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.326 kg |
| EAN vonalkód: | 8806099025892 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,9 GHz |
| KÍVÜL: | Igen |
| NFC: | Igen |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| 4G sávok támogatása: | 2300, 2100, 800, 1500, 850, 1900, 1800, 900, 2500, 2600 MHz, 700 |
| 3G szabványok: | UMTS, WCDMA |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 850, 900, 1900, 2100 MHz |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| 5G sáv támogatás: | 2600, 900, 2100, 700, 2500, 2300, 3700 MHz, 800, 1800, 850, 3500 |
| 5G szabvány: | Sub6 FDD, Sub6 TDD |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Moduláció: | 1024-QAM |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 45 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 10W |
| Szín neve: | Csodálatos lila |
| Szín: | Halványlila |
| Szélesség: | 76,8 mm |
| Magasság: | 161,5 mm |
| Súly: | 179 g |
| Mélység: | 6,9 mm |
| Operációs rendszer elágazása: | Egyetlen felhasználói felület 8.5 |
| Platform: | Android |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Vezeték nélküli töltés: | Nem |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző üveg típusa: | Corning Glass |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Super AMOLED Plus |
| Pixelsűrűség: | 382ppi |
| Gorilla Glass verzió: | Gorilla Glass Victus+ |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Harmadik hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,12 µm |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Vaku típusa: | JÉG |
| Digitális zoom: | 10x |
| Hátsó kamera látómezője: | 84° |
| Panoráma: | Igen |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 123° |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 12MP |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| A harmadik hátsó kamera látómezeje: | 78° |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2.2 |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Előlapi kamera látómezője: | 80° |
| Második hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| Hátsó kamera érzékelő mérete: | 1/1,56" |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Portré mód: | Igen |
| Előlapi kamera érzékelő mérete: | 1/3,2" |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Harmadik hátlapi kamera érzékelő mérete: | 1/5.0" |
| Makrofotózás: | Igen |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 1,12 µm |
| Lassított felvétel sebessége: | 240 képkocka/másodperc HD minőségben |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, OGA, AAC, AWB, FLAC, AMR, MIDI, RTX, OTA, 3GA, IMY, MXMF, MP3, RTTTL, XMF, OGG, M4A, Közepes |
| Médialejátszás: | M4V, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV, 3G2, WEBM |
| Galilei: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | ÉS |
| Javíthatósági osztály: | C |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 3120 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

