Samsung Galaxy A17 5G 17 cm (6.7") Hybridní Dual SIM Android 15 USB typu C 4 GB 128 GB 5000 mAh Šedá
Kód: TKOSA1SZA1962
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy A17 5G 17 cm (6.7") Hybridní Dual SIM Android 15 USB typu C 4 GB 128 GB 5000 mAh Šedá| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,4 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Schopnosti SIM karty | Hybridní Dual SIM |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Frekvenční pásmo | Dvě pásma |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standard 5G | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 2 TB |
| Uživatelská paměť | 107,1 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Šedá |
| Výška | 164,4 mm |
| Hmotnost | 192 g |
| Šířka balení | 85 mm |
| Hmotnost včetně balení | 280 g |
| Výška balení | 171 mm |
| Šířka | 77,9 mm |
| Hloubka balení | 30 mm |
| Hloubka | 7,5 mm |
| Poskytovaný operační systém | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Maximální rychlost obnovy | 90 Hz |
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2340 px |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 5 MP |
| Digitální zoom | 10x |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 120 fps |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Rychlost zpomaleného pohybu | 120fps |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 18 h |
| AC adaptér | Ne |
| Podporované formáty zvukových souborů | WAV, XMF, AAC, MP3, OGA, OGG, MXMF, OTA, AMR, MIDI, 3GA, IMY, RTTTL, AWB, RTX, FLAC, M4A, Střední |
| Média pro přehrávání | M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV |
| Galileo | Ano |
| GLONASS | Ano |
| GPS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP54 |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | B |
| Výdrž baterie na cyklus | 2632 min |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Třída opravitelnosti | C |
| SMS | Ano |
| Ano | |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Geomagnetický senzor | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.28 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097640288 |
| Processzor típusa: | Samsung Exynos |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| SIM-kártya képességei: | Hibrid dupla SIM |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM |
| Frekvenciasáv: | Két zenekar |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 4G szabványok: | LTE-TDD és LTE-FDD |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| 5G szabvány: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Felhasználói memória: | 107,1 GB |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| RAM-kapacitás: | 4 GB |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Magasság: | 164,4 mm |
| Súly: | 192 g |
| Csomag szélessége: | 85 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 280 g |
| Csomag magassága: | 171 mm |
| Szélesség: | 77,9 mm |
| Csomagolási mélység: | 30 mm |
| Mélység: | 7,5 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Platform: | Android |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Kijelző átlója: | 17 cm (6,7") |
| Kijelző felbontása: | 1080 x 2340 képpont |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Szuper AMOLED |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 5MP |
| Digitális zoom: | 10x |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 120 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Videó felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 2MP |
| Harmadik kamera rekesznyílás száma: | 2.4 |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 13 megapixeles |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2.2 |
| Lassított felvétel sebessége: | 120 képkocka/másodperc |
| Akkumulátor kapacitása: | 5000mAh |
| Akkumulátor üzemideje videó lejátszása közben: | 18 órakor |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | WAV, XMF, AAC, MP3, OGA, OGG, MXMF, OTA, AMR, MIDI, 3GA, IMY, RTTTL, AWB, RTX, FLAC, M4A, Közepes |
| Médialejátszás: | M4V, 3G2, WEBM, AVI, MP4, MKV, 3GP, FLV |
| Galilei: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP54 |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | B. |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 2632 perc |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| Javíthatósági osztály: | C |
| SMS: | Igen |
| Email: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Geomágneses érzékelő: | Igen |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

