Ruční LED svítilna NexTool NE20069 1 200 lm, dobíjecí, vodotěsná
Kód: SURNXTLAA0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční LED svítilna NexTool NE20069 1 200 lm, dobíjecí, vodotěsná| Vstupní napětí | 5 V |
| Systém vkládání | USB-C |
| Typ svítilny | Ruční svítilna |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Základní materiál | Hliník |
| Hmotnost | 164 g |
| Délka | 126,5 mm |
| Maximální provozní doba | 100 min |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Varování | Použité svítilny zlikvidujte ve sběrných místech určených pro elektronický odpad., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se přímému kontaktu s očima. |
| Typ lampy | LED |
| Maximální dosah světla | 190 m |
| Maximální světelný výstup | 1200 lm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flashlights and accessories |
|---|---|
| Súly: | 0.218 kg |
| EAN vonalkód: | 6973907630158 |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Systém vkládání: | USB-C |
| Typ svítilny: | Ruční svítilna |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IPX4 |
| Barva: | Černá |
| Typ ovládání: | Tlačítko |
| Základní materiál: | Hliník |
| Hmotnost: | 164 g |
| Délka: | 126,5 mm |
| Maximální provozní doba: | 100 min |
| Kapacita baterie: | 4500 mAh |
| Typ baterie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Varování: | Použité svítilny zlikvidujte ve sběrných místech určených pro elektronický odpad., Uchovávejte mimo dosah dětí., Vyhněte se přímému kontaktu s očima. |
| Typ lampy: | LED |
| Maximální dosah světla: | 190 m |
| Maximální světelný výstup: | 1200 lm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

