Ruční čerpadlo Topeak Roadie DA, dual action
Kód: SIRTPKPOM0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční čerpadlo Topeak Roadie DA, dual action| Materiál | Hliník, Plast |
| Maximální provozní tlak | 8 bar |
| Správné použití | Jízdní kolo |
| Objem na sešlápnutí | 0,036 l/cyklus |
| Typ produktu | Rušní pumpička |
| Barva | Černá |
| Šířka | 183 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 32 mm |
| Obsah soupravy | Hlava Dual Action |
| Včetně montážního rámečku | Ano |
| Varování | Vyvarujte se zahřívání čerpadla, abyste zabránili riziku výbuchu., Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Výstražné piktogramy | Látky pod tlakem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pumps |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 4712511840391 |
| Anyag: | Alumínium, Kabát |
| Maximális üzemi nyomás: | 8 bar |
| Helyes használat: | Kerékpár |
| Lépésenkénti hangerő: | |
| Terméktípus: | Foglalt szivattyú |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 183 mm |
| Magasság: | 28 mm |
| Mélység: | 32 mm |
| A készlet tartalma: | Kettős működésű fej |
| Szerelőkerettel együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szivattyú felmelegedését a robbanásveszély elkerülése érdekében., Ne használja nyílt láng közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Figyelmeztető piktogramok: | Nyomás alatt álló anyagok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

