ROYAL CANIN Vet Renal Feline with Beef Mokré krmivo pro kočky Kousky v omáčce Kuřecí, Vepřové, Hovězí Box 12x85 g
Kód: DLZROYKMK0092
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Vet Renal Feline with Beef Mokré krmivo pro kočky Kousky v omáčce Kuřecí, Vepřové, Hovězí Box 12x85 g| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Vepřové maso, Kuře |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada | ROYAL CANIN Renal |
| Další funkce | Selhání ledvin |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Účinky na zdraví | Zdravé ledviny |
| Typ balení | Sáček, Sada |
| Příchuť krmiva | Hovězí, Drůbež, Vepřové |
| Bez cukru | Ne |
| Specifické potřeby zvířete | Zdravé ledviny, Nedostatečná funkce ledvin, Ochrana ledvin |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Bezlepkový | Ne |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bílkoviny | 6,8% |
| Vápník | 0,13% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Hrubý popel | 1% |
| Obsah tuku | 6,6% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Fosfor | 0,08% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579000489 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Sertéshús, Csirke |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN Vesetáp |
| Egyéb jellemzők: | Veseelégtelenség |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges vesék |
| Csomagolás típusa: | Táska, Készlet |
| Takarmány íze: | Marhahús, Baromfi, Sertéshús |
| Cukormentes: | Nem |
| Az állat speciális igényei: | Egészséges vesék, Elégtelen vesefunkció, Vesevédelem |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Nedves étel |
| Gluténmentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Fehérjék: | 6,8% |
| Kalcium: | 0,13% |
| Nyersrost: | 0,8% |
| Durva hamu: | 1% |
| Zsírtartalom: | 6,6% |
| Nedvességtartalom: | 80% |
| Foszfor: | 0,08% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

