ROYAL CANIN Urinary Care in Gravy Box 12x85g
Kód: DLZROYKMK0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Urinary Care in Gravy Box 12x85g| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Nemocné močové cesty |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Care Nutrition |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Typ balení | Sáček |
| Příchuť krmiva | Zeleninová |
| Typ dávkovače | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Kontrola funkce močových cest |
| Kapacita | 85 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Účinky na zdraví | Léčba močového měchýře |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Množství | 12 |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Obsah tuku | 3% |
| Obsažená vlhkost | 82% |
| Hrubý popel | 1,4% |
| Bílkoviny | 9,2% |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579000359 |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Baromfi |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Növényi |
| Adagoló típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Kapacitás: | 85 g |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Húgyhólyagkezelés |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Zsírtartalom: | 3% |
| Nedvességtartalom: | 82% |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Fehérjék: | 9,2% |
| Nyersrost: | 0,9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

