Royal Canin Sterilised Gravy Box 12x85g
Kód: DLZROYKMK0039
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin Sterilised Gravy Box 12x85g| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Sterilizace |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bezlepkový | Ne |
| Fáze života zvířete | Kotě |
| Bez sóji | Ano |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Stáří zvířete | Junior |
| Bez cukru | Ne |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví | Zdravá hmotnost |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Typ balení | Sada |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Typ zvířete | Kočka |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín E |
| Bílkoviny | 11% |
| Hrubá vláknina | 0,7% |
| Hrubý popel | 1,6% |
| Obsah jódu | 0,46 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 80,5% |
| Obsah železa | 4 mg/kg |
| Obsah manganu | 1,2 mg/kg |
| Obsah mědi | 3,6 mg/kg |
| Obsah zinku | 12 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.165 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579007129 |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | Macskák számára |
| Gluténmentes: | Nem |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Szójamentes: | Igen |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Junior |
| Cukormentes: | Nem |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Csomagolás típusa: | Készlet |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Állattípus: | Macska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni. |
| Zsírtartalom: | 3,5% |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin |
| Fehérjék: | 11% |
| Nyersrost: | 0,7% |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Jódtartalom: | 0,46 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 80,5% |
| Vastartalom: | 4 mg/kg |
| Mangántartalom: | 1,2 mg/kg |
| Réztartalom: | 3,6 mg/kg |
| Cinktartalom: | 12 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

