ROYAL CANIN Gastrointestinal Moderate Calorie Box - mokré krmivo pro kočky - 12 x 85g
Kód: DLZROYKDK0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Gastrointestinal Moderate Calorie Box - mokré krmivo pro kočky - 12 x 85g| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Specifické potřeby zvířete | Pomáhá udržovat zdravou hmotnost, Správné trávení, Střevní malabsorpce, Sklon k nadváze |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Bezlepkový | Ne |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Řada | ROYAL CANIN Gastrointenstinal |
| Typ balení | Sáček |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Nadváha, Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Maso |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku | 2,5% |
| Obsažená vlhkost | 82,2% |
| Hrubý popel | 1,6% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Bílkoviny | 7,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.17 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579013601 |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Az állat speciális igényei: | Segít fenntartani az egészséges testsúlyt, Megfelelő emésztés, Bélrendszeri felszívódási zavar, Túlsúlyra való hajlam |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Gluténmentes: | Nem |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Tanács: | ROYAL CANIN Gastrointestinal |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Emésztés támogatása, Ételtúlérzékenység |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Hús |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Zsírtartalom: | 2,5% |
| Nedvességtartalom: | 82,2% |
| Durva hamu: | 1,6% |
| Nyersrost: | 1% |
| Fehérjék: | 7,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

