ROYAL CANIN FHN Sterilised in sauce Box - vlhké krmivo pro dospělé kočky - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Sterilised in sauce Box - vlhké krmivo pro dospělé kočky - 12x85g| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Další funkce | Sterilizace |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Typ balení | Sáček |
| Typ zvířete | Kočka |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Účinky na zdraví | Zdravá hmotnost |
| Bez cukru | Ne |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Obsah manganu | 0,9 mg/kg |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín D3, Vitamín E |
| Obsah železa | 3 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 81% |
| Obsah jódu | 0,21 mg/kg |
| Obsah tuku | 2,6% |
| Bílkoviny | 9% |
| Obsah mědi | 1,6 mg/kg |
| Hrubý popel | 1,3% |
| Obsah zinku | 9 mg/kg |
| Hrubá vláknina | 1,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579311295 |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Nedves étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Takarmány íze: | Hús |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állattípus: | Macska |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Cukormentes: | Nem |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| Mangántartalom: | 0,9 mg/kg |
| Vitaminokat tartalmaz: | D3-vitamin, E-vitamin |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 81% |
| Jódtartalom: | 0,21 mg/kg |
| Zsírtartalom: | 2,6% |
| Fehérjék: | 9% |
| Réztartalom: | 1,6 mg/kg |
| Durva hamu: | 1,3% |
| Cinktartalom: | 9 mg/kg |
| Nyersrost: | 1,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

