ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilised Box - Mokré krmivo pro kočky - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Kitten Sterilised Box - Mokré krmivo pro kočky - 12x85g| Stáří zvířete | Dospělí |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo, Vlhké krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Další funkce | Sterilizace |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Bez cukru | Ne |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ne |
| Bez sóji | Ano |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Účinky na zdraví | Zdravá hmotnost |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ zvířete | Kočka |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah jódu | 0,31 mg/kg |
| Obsah zinku | 9 mg/kg |
| Obsah železa | 3 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 82,5% |
| Hrubý popel | 1,4% |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Obsah mědi | 2,5 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 165 IU/kg |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Hrubá vláknina | 1,2% |
| Obsah manganu | 0,9 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.165 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579007167 |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Nedves étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Cukormentes: | Nem |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Kategória: | Macskák számára |
| Állattípus: | Macska |
| Fő íz: | Csirke |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom: | 0,31 mg/kg |
| Cinktartalom: | 9 mg/kg |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 82,5% |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Fehérjék: | 10,5% |
| Réztartalom: | 2,5 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 165 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 3,5% |
| Nyersrost: | 1,2% |
| Mangántartalom: | 0,9 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

