Royal Canin FHN Kitten Instinctive v želé Box - vlhké krmivo pro koťata - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin FHN Kitten Instinctive v želé Box - vlhké krmivo pro koťata - 12x85g| Typ dávkovače | Sáček |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Stáří zvířete | Junior |
| Kapacita | 85 g |
| Typ balení | Sáček |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Fáze života zvířete | Kotě |
| Kategorie | Pro kočky |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah jódu (na 100 g) | 0,36 μg |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Obsah zinku (ve 100 g) | 13 mg |
| Obsah mědi (ve 100 g) | 2,8 μg |
| Bílkoviny | 12% |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Obsah tuku | 4% |
| Obsah hořčíku (ve 100 g) | 1,3 mg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579311783 |
| Adagoló típusa: | Táska |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Junior |
| Kapacitás: | 85 g |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Baromfi |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Jódtartalom (100 g-onként): | 0,36 μg |
| Durva hamu: | 1,8% |
| Cinktartalom (100 g-onként): | 13 mg |
| Réztartalom (100 g-onként): | 2,8 μg |
| Fehérjék: | 12% |
| Nedvességtartalom: | 78% |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Zsírtartalom: | 4% |
| Magnéziumtartalom (100 g-onként): | 1,3 mg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

