Royal Canin FHN Kitten Instinctive in sauce Box - vlhké krmivo pro koťata - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Royal Canin FHN Kitten Instinctive in sauce Box - vlhké krmivo pro koťata - 12x85g| Příchuť krmiva | Kuřecí maso |
| Kapacita | 85 g |
| Typ balení | Sáček |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Junior |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Fáze života zvířete | Kotě |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Množství | 12 |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost | 79,5% |
| Obsah vitamínu D3 (ve 100 g) | 175 μg |
| Hrubý popel | 1,7% |
| Hrubá vláknina | 0,6% |
| Bílkoviny | 12% |
| Obsah tuku | 4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.183 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579308745 |
| Takarmány íze: | Csirke |
| Kapacitás: | 85 g |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Állati életszakaszok: | Cica |
| Fő íz: | Csirke |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Nedvességtartalom: | 79,5% |
| D3-vitamin tartalom (100 g-onként): | 175 μg |
| Durva hamu: | 1,7% |
| Nyersrost: | 0,6% |
| Fehérjék: | 12% |
| Zsírtartalom: | 4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

