ROYAL CANIN FHN Instinctive Box - mokrá paštika pro dospělé kočky - 12x 85g
Kód: DLZROYKMK0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Instinctive Box - mokrá paštika pro dospělé kočky - 12x 85g| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Účinky na zdraví | Zdraví močových cest |
| Typ zvířete | Kočka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Specifické potřeby zvířete | Úzkostlivý |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Příchuť krmiva | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Sáček |
| Množství | 12 |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsah manganu | 0,9 mg/kg |
| Bezlepkový | Ne |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Bez cukru | Ne |
| Obsah jódu | 0,35 mg/kg |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Obsah tuku | 2,8% |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Bílkoviny | 12% |
| Obsah mědi | 2,8 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 79,5% |
| Obsah zinku | 9 mg/kg |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Obsah železa | 3 mg/kg |
| Obsah vitamínu D3 | 35 IU/kg |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.162 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579308738 |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Egészségügyi hatások: | Húgyúti egészség |
| Állattípus: | Macska |
| Súlytartomány: | 0 g - 200 g |
| Az állat speciális igényei: | Aggódó |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Takarmány íze: | Nincsenek elérhető adatok |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni. |
| Mangántartalom: | 0,9 mg/kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Cukormentes: | Nem |
| Jódtartalom: | 0,35 mg/kg |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Zsírtartalom: | 2,8% |
| Durva hamu: | 1,5% |
| Fehérjék: | 12% |
| Réztartalom: | 2,8 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 79,5% |
| Cinktartalom: | 9 mg/kg |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 35 NE/kg |
| Szójamentes: | Nincsenek elérhető adatok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

