ROYAL CANIN FHN Indoor jelly Box - vlhké krmivo pro dospělé kočky - 12x85g
Kód: DLZROYKMK0025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN FHN Indoor jelly Box - vlhké krmivo pro dospělé kočky - 12x85g| Řada | ROYAL CANIN Feline Health Nutrition |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Další funkce | Sterilizace, Vnitřní kočky |
| Účinky na zdraví | Zdravá hmotnost |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sada, Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Sterilizované |
| Příchuť krmiva | Maso |
| Hmotnost | 12 x 85 g |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Obsah vitamínu D3 | 40 IU/kg |
| Klinoptilolit sedimentárního původu (na kg) | 2 g |
| Obsah mědi | 2,2 mg/kg |
| Vápník | 0,25% |
| Obsah jódu | 0,3 mg/kg |
| Bílkoviny | 9,7% |
| Hrubá vláknina | 0,9% |
| Bezlepkový | Ne |
| Obsah tuku | 3,3% |
| Obsah železa | 3 mg/kg |
| Obsažená vlhkost | 80,8% |
| Obsah manganu | 1 mg/kg |
| Hrubý popel | 1,8% |
| Obsah zinku | 10 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579013861 |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskaeledel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Baromfi |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel, Állatorvosi takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Sterilizáció, Benti macskák |
| Egészségügyi hatások: | Egészséges testsúly |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Csomagolás típusa: | Készlet, Táska |
| Az állat speciális igényei: | Sterilizált |
| Takarmány íze: | Hús |
| Súly: | 12 x 85 g |
| Háziállat típusa: | Macska |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. |
| D3-vitamin tartalom: | 40 NE/kg |
| Üledékes eredetű klinoptilolit (kg-onként): | 2 gramm |
| Réztartalom: | 2,2 mg/kg |
| Kalcium: | 0,25% |
| Jódtartalom: | 0,3 mg/kg |
| Fehérjék: | 9,7% |
| Nyersrost: | 0,9% |
| Gluténmentes: | Nem |
| Zsírtartalom: | 3,3% |
| Vastartalom: | 3 mg/kg |
| Nedvességtartalom: | 80,8% |
| Mangántartalom: | 1 mg/kg |
| Durva hamu: | 1,8% |
| Cinktartalom: | 10 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

