ROYAL CANIN Dog Satiety VHN - suché krmivo pro psy - 1,5kg
Kód: DLZROYKSP0126
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Dog Satiety VHN - suché krmivo pro psy - 1,5kg| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Další funkce | Nadváha |
| Specifické potřeby zvířete | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Bezlepkový | Ne |
| Řada | ROYAL CANIN Satiety |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Bez cukru | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Ne |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balení | Taška |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Bílkoviny | 30% |
| Hrubý popel | 5,8% |
| Hrubá vláknina | 17 % |
| Obsah tuku | 9,5% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.534 kg |
| EAN vonalkód: | 3182550731355 |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Další funkce: | Nadváha |
| Specifické potřeby zvířete: | Sklon k nadváze, Pomáhá udržovat zdravou hmotnost |
| Bezlepkový: | Ne |
| Řada: | ROYAL CANIN Satiety |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Bez cukru: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji: | Ne |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balení: | Taška |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Zajistěte přístup k čerstvé vodě., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Skladujte na suchém a chladném místě. |
| Bílkoviny: | 30% |
| Hrubý popel: | 5,8% |
| Hrubá vláknina: | 17 % |
| Obsah tuku: | 9,5% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

