ROYAL CANIN Csivava - 12x85g-os kiszerelés
Kód: DLZROYKDP0057
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN Csivava - 12x85g-os kiszerelés| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kapacitás | 85 g |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Fő íz | Baromfi |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Általános egészségi állapot |
| Kategória | A kutyádnak |
| Összeg | 12 |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Lejárati idő előtt fogyassza el., Emberi fogyasztásra nem alkalmas. |
| Durva hamu | 2,1% |
| Fehérjék | 8,5% |
| Zsírtartalom | 5,6% |
| Nedvességtartalom | 79% |
| Nyersrost | 1,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.171 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579001509 |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kapacitás: | 85 g |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., A lejárati idő előtt fogyassza el., Nem emberi fogyasztásra szánt. |
| Durva hamu: | 2,1% |
| Fehérjék: | 8,5% |
| Zsírtartalom: | 5,6% |
| Nedvességtartalom: | 79% |
| Nyersrost: | 1,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

