ROYAL CANIN British Shorthair Box 12x85g
Kód: DLZROYKMK0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ROYAL CANIN British Shorthair Box 12x85g| Řada | ROYAL CANIN Feline Breed Nutrition |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Kategorie | Pro kočky |
| Plemeno domácího zvířete | Britská kočka |
| Kapacita | 85 g |
| Typ balení | Sáček |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Množství | 12 |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost | 81% |
| Hrubý popel | 1,2% |
| Obsah tuku | 3,2% |
| Bílkoviny | 9% |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 9003579001240 |
| Tanács: | ROYAL CANIN macskatáplálék |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Baromfi |
| Kategória: | Macskák számára |
| Háziállat fajtája: | Brit macska |
| Kapacitás: | 85 g |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Összeg: | 12 |
| Figyelmeztetés: | A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni., Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. |
| Nedvességtartalom: | 81% |
| Durva hamu: | 1,2% |
| Zsírtartalom: | 3,2% |
| Fehérjék: | 9% |
| Nyersrost: | 0,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

