QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 0 TB QNAP Turbo System Hliník, Černá
Kód: NASQNANAS0299
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-464eU NAS Rack (1U) Intel® Celeron® N5095 8 GB DDR4 0 TB QNAP Turbo System Hliník, Černá| Počet jader procesoru | 4 |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,9 GHz |
| Model procesoru | N5095 |
| Typ procesoru | Intel® Celeron® |
| CPU konfigurace (max) | 1 |
| L3 cache | 4 MB |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet podporovaných procesorů | 1 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 10, 2500 Mbit/s, 100 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| DHCP server | Ano |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Úrovně RAID | 1, JBOD, 10, 6, 0, 5 |
| Roaming disku | Ano |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Podporované systémy souborů | exFAT, HFS+, ext3, ext4, NTFS, FAT32 |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Nainstalované disky | Ne |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 3.5", M.2, 2.5 |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Počet M.2 (M & B) slotů | 2 |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Pozice napájecího zdroje | Vestavěný |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Spotřeba elektrické energie | 35,297 W |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD) | 21,105 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 100 W |
| Průměr větráku | 4 cm |
| Barva | Hliník, Černá |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| LED indikátory | USB, HDD, Status, Výkon, LAN, SSD |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Typ skříně | Rack (1U) |
| Hloubka | 297,4 mm |
| Šířka balení | 542 mm |
| Šířka | 482,6 mm |
| Výška | 43,3 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,9 kg |
| Hloubka balení | 415 mm |
| Hmotnost | 4,35 kg |
| Výška balení | 179 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Ultimate, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IOT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2 |
| Verze operačního systému | 5,0,0 |
| Poskytovaný operační systém | QNAP Turbo System |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| USB port | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 2 |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Maximální podporovaná RAM | 16 GB |
| Tlačítko reset | Ano |
| Model | NAS |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Webové prohlížeče | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Zálohování | Ano |
| Vícejazyčná podpora | Ano |
| Aktuální kopie | Ano |
| Třída zařízení | Malé a střední firmy |
| Šifrování/zabezpečení | HTTPS, 256-bit AES, SSH, FIPS 140-2 |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Zálohovací funkce | Cloud, iSCSI LUN |
| Skenování disku | Ano |
| Sdílená složka | CIFS/SMB |
| Systémový protokol | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Autentizace hesla | Ano |
| Správa přístupových práv ke sdíleným adresářům | Ano |
| Protokoly pro management | SNMP V2/V3 |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45), AC |
| Typ balení | Krabice |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Počet šroubů | 28 |
| Sada pro instalaci | Ano |
| Technologie Intel® Virtualization (VT-x) | Ano |
| Technologie Intel® Trusted Execution | Ne |
| Nečinné stavy | Ano |
| Technologie Intel® VT-x s technologií Extended Page Tables (EPT) | Ano |
| Technologie Intel Enhanced Intel SpeedStep | Ano |
| Intel® 64 | Ano |
| Virtualizační technologie Intel® VT-d | Ano |
| Varování | Spotřebič sami nerozebírejte., Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se kontaktu s kapalinami. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 6.14 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103082034 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzorszálak száma: | 4 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,9 GHz |
| Processzor modell: | |
| Processzor típusa: | Intel® Celeron® |
| CPU-konfiguráció (max.): | 1 |
| L3 gyorsítótár: | 4 MB |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Támogatott processzorok száma: | 1 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 10, 2500 Mbps, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 1, JBOD, 10, 6, 0, 5 |
| Lemez roaming: | Igen |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| Támogatott fájlrendszerek: | exFAT, HFS+, ext3, ext4, NTFS, FAT32 |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", M.2, 2.5 |
| Online RAID migráció: | Igen |
| M.2 (M és B) foglalatok száma: | 2 |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek: | Soros ATA III, Soros ATA II |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység helye: | Beépített |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Áramfogyasztás: | |
| Energiafogyasztás (merevlemez készenléti üzemmódban): | |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 100 W |
| Ventilátor átmérője: | 4 cm |
| Szín: | Alumínium, Fekete |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| LED-jelzők: | USB, Merevlemez, Állapot, Teljesítmény, HÁTSÓ, SSD-meghajtó |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szekrény típusa: | Rack (1U) |
| Mélység: | 297,4 mm |
| Csomag szélessége: | 542 mm |
| Szélesség: | 482,6 mm |
| Magasság: | 43,3 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,9 kg |
| Csomagolási mélység: | 415 mm |
| Súly: | 4,35 kg |
| Csomag magassága: | 179 mm |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7 Ultimate, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7, Windows 7 Home Basic, Windows 11, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 11 x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2016, Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2012 R2 |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP Turbo rendszer |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memóriahelyek: | 2 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Maximálisan támogatott RAM: | 16 GB |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Modell: | MI |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Berregő: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Webböngészők: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Többnyelvű támogatás: | Igen |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Eszközosztály: | Kis- és középvállalkozások |
| Titkosítás/Biztonság: | HTTPS, 256 bites AES, SSH, FIPS 140-2 |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Biztonsági mentés funkció: | Felhő, iSCSI LUN-ok |
| Lemezszkennelés: | Igen |
| Megosztott mappa: | CIFS/KKV |
| Rendszernapló: | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Jelszóhitelesítés: | Igen |
| Megosztott könyvtárakhoz való hozzáférési jogok kezelése: | Igen |
| Menedzsment protokollok: | SNMP V2/V3 |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45), Légkondicionáló |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Csavarok száma: | 28 |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Intel® megbízható végrehajtási technológia: | Nem |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

