QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Fekete, Szürke
Kód: NASQNANAS0302
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-435XEU NAS Rack (1U) Marvell CN9131 4 GB DDR4 0 TB QNAP QTS Fekete, Szürke| Processzor modell | CN9131 |
| Processzor órajelsebessége | 2,2 GHz |
| Processzormagok száma | 4 |
| Processzor típusa | Marvell |
| Processzor gyártója | Marvell |
| Ethernet átviteli sebesség | 2500 Mbit/s, 100, 1000 Mbit/s, 10000 Mbit/s |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| DHCP kliens | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| Jumbo kerettámogatás | Igen |
| Kapcsolatok összesítése | Igen |
| Automatikus kiegyensúlyozás | Igen |
| iSCSI-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 1, 10, 6, 0, JBOD, 5 |
| Lemez roaming | Igen |
| RAID-támogatás | Igen |
| Automatikus felépítés | Igen |
| Teljes telepített tárolókapacitás | 0 TB |
| Online RAID migráció | Igen |
| RAID tömb visszaállítása | Igen |
| Online RAID bővítés | Igen |
| Hot-swap rekeszek | Igen |
| Támogatott fájlrendszerek | NTFS, ext3, HFS+, exFAT, ext4, FAT32 |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, soros ATA II, soros ATA III |
| Telepített lemezek | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete | 3,5", M.2, 2,5" |
| Hibás blokkkeresés | Igen |
| Telepített tárolótípusok | Nem |
| Tápegység helye | Beépített |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 30,878 Ny |
| Ventilátorfeszültség | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás (merevlemez készenléti üzemmódban) | 17,367 Ny |
| Tápegységek száma | 1 |
| Tápegység (PSU) kapacitása | 100 W |
| Zárnyílás | Igen |
| Ventilátor átmérője | 4 cm |
| Ventilátorok száma | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szekrény típusa | Rack (1U) |
| LED-jelzők | Igen |
| Szélesség | 439 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Csomag szélessége | 415 mm |
| Csomagolási mélység | 179 mm |
| Csomag magassága | 542 mm |
| Súly | 4,17 kg |
| Mélység | 291 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,86 kg |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Támogatott szerver operációs rendszerek | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 |
| Biztosított operációs rendszer | QNAP QTS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Operációs rendszer verziója | 5.0.0 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Jelenlegi kapcsolatok | 1500 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB-port | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 2 |
| Száloptikai portok | 2 |
| Optikai csatlakozó | SFP+ |
| Belső memória | 4 GB |
| Flash memória | 4000 MB |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Memóriahelyek | 1 |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Maximálisan támogatott RAM | 32 GB |
| Biztonsági mentés | Igen |
| Modell | MI |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Webböngészők | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| Lemezszkennelés | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Univerzális Plug and Play (UPnP) | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló | Igen |
| Többnyelvű támogatás | Igen |
| Biztonsági mentés funkció | Felhő, iSCSI LUN |
| Jelenlegi példány | Igen |
| Megosztott mappa | Y |
| Rendszernapló | Igen |
| Forró tartalék funkció | Igen |
| Berregő | Igen |
| Eszközosztály | Kis- és középvállalkozások |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL) | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek | AC, LAN (RJ-45) |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Tápkábelek száma | 1 |
| Csavarok száma | 28 |
| Telepítőkészlet | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84714100 |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel. Kerülje a folyadékokkal való érintkezést. Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 6.24 kg |
| EAN vonalkód: | 4713213519332 |
| Processzor modell: | CN9131 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,2 GHz |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor típusa: | Marvell |
| Processzor gyártója: | Marvell |
| Ethernet átviteli sebesség: | 2500 Mbps, 100, 1000 Mbps, 10000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| DHCP kliens: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Kapcsolatok összesítése: | Igen |
| Automatikus kiegyensúlyozás: | Igen |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 1, 10, 6, 0, JBOD, 5 |
| Lemez roaming: | Igen |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Automatikus felépítés: | Igen |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| Online RAID migráció: | Igen |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| Támogatott fájlrendszerek: | NTFS, ext3, HFS+, exFAT, ext4, FAT32 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 4 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA II, soros ATA III |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", M.2, 2,5" |
| Hibás blokkkeresés: | Igen |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Tápegység helye: | Beépített |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 30,878 Ny |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Energiafogyasztás (merevlemez készenléti üzemmódban): | 17,367 Ny |
| Energiacellák száma: | 1 |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 100 W |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ventilátor átmérője: | 4 cm |
| Ventilátorok száma: | 3 ventilátor/ventilátorok |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Szín: | Szürke, Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szekrény típusa: | Rack (1U) |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szélesség: | 439 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Csomag szélessége: | 415 mm |
| Csomagolási mélység: | 179 mm |
| Csomag magassága: | 542 mm |
| Súly: | 4,17 kg |
| Mélység: | 291 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,86 kg |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP QTS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.0 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Jelenlegi kapcsolatok: | 1500 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB-port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| Száloptikai portok: | 2 |
| Optikai csatlakozó: | SFP+ |
| Belső memória: | 4 GB |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memóriahelyek: | 1 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Maximálisan támogatott RAM: | 32 GB |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Modell: | MI |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Webböngészők: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Microsoft Edge |
| Lemezszkennelés: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Többnyelvű támogatás: | Igen |
| Biztonsági mentés funkció: | Felhő, iSCSI LUN-ok |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Megosztott mappa: | Y |
| Rendszernapló: | Igen |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Berregő: | Igen |
| Eszközosztály: | Kis- és középvállalkozások |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, LAN (RJ-45) |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Csavarok száma: | 28 |
| Telepítőkészlet: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84714100 |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

