QNAP TS-433 NAS Tower ARM Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP QTS Bílá
Kód: NASQNANAS0289
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QNAP TS-433 NAS Tower ARM Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP QTS Bílá| Počet jader procesoru | 4 |
| Model procesoru | Cortex-A55 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A55 |
| Typ procesoru | ARM |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 2500 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Podpora iSCSI | Ano |
| DHCP server | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Nainstalované disky | Ne |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 3.5", 2.5 |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Úrovně RAID | 6, JBOD, 1, 10, 5, 0 |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporované systémy souborů | HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4, FAT32 |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Roaming disku | Ano |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovostním režimu HDD) | 8,45 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 90 W |
| Spotřeba elektrické energie | 22,54 W |
| Pozice napájecího zdroje | Externí |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Slot pro zámek | Ano |
| Průměr větráku | 12 cm |
| LED indikátory | Výkon, USB, Reset |
| Typ skříně | Tower |
| Zavírání šachty úložiště | Ano |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 1 ventilátor/ventilátory |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Bílá |
| Výška balení | 320 mm |
| Výška | 168,5 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Hloubka balení | 520 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Šířka balení | 307 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,5 kg |
| Hmotnost | 2,07 kg |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 11 |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Poskytovaný operační systém | QNAP QTS |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2016 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Verze operačního systému | 5,0,1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Současná připojení | 200 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| USB port | Ano |
| Maximální podporovaná RAM | 4 GB |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Šifrování/zabezpečení | FIPS 140-2, SSH, 256-bit AES, HTTPS |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Bzučák | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Protokoly pro management | SNMP V2/V3 |
| Model | NAS |
| Zálohovací funkce | iSCSI LUN, Cloud |
| Třída zařízení | Domácnosti a domácí kanceláře |
| Aktuální kopie | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Webové prohlížeče | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Zálohování | Ano |
| Vícejazyčná podpora | Ano |
| Skenování disku | Ano |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Autentizace hesla | Ano |
| Systémový protokol | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Typ balení | Krabice |
| Externí napájecí adaptér | Ano |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Klíč k přihrádce na disk v ceně | Ano |
| Počet šroubů | 28 |
| Dodávané kabely | AC, LAN (RJ-45) |
| Varování | Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Spotřebič sami nerozebírejte. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NAS - file servers |
|---|---|
| Súly: | 3.34 kg |
| EAN vonalkód: | 4711103080993 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor modell: | Cortex-A55 |
| Professzor építészete: | ARM Cortex-A55 |
| Processzor típusa: | KAR |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 2500 Mbps, 1000 Mbps |
| iSCSI-támogatás: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Jumbo kerettámogatás: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Telepített lemezek: | Nem |
| Támogatott tárolási interfészek: | Soros ATA III, Soros ATA II |
| Online RAID migráció: | Igen |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID tömb visszaállítása: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 4 |
| Telepített tárolótípusok: | Nem |
| Online RAID bővítés: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtó mérete: | 3,5", 2.5 |
| Hot-swap rekeszek: | Igen |
| RAID-szintek: | 6, JBOD, 1, 10, 5, 0 |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott fájlrendszerek: | HFS+, NTFS, exFAT, ext3, ext4, FAT32 |
| Teljes telepített tárolókapacitás: | 0 TB |
| Lemez roaming: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (merevlemez készenléti üzemmódban): | |
| Tápegység (PSU) kapacitása: | 90 W |
| Áramfogyasztás: | |
| Tápegység helye: | Külső |
| Ventilátorfeszültség: | 12 V |
| Zárnyílás: | Igen |
| Ventilátor átmérője: | 12 cm |
| LED-jelzők: | Teljesítmény, USB |
| Szekrény típusa: | Torony |
| A tárolórekesz bezárása: | Igen |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Szín: | Fehér |
| Csomag magassága: | 320 mm |
| Magasság: | 168,5 mm |
| Mélység: | 225 mm |
| Csomagolási mélység: | 520 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Csomag szélessége: | 307 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,5 kg |
| Súly: | 2,07 kg |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | QNAP QTS |
| Támogatott szerver operációs rendszerek: | Windows Server 2012, Windows Server 2008, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2016 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Operációs rendszer verziója: | 5.0.1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Jelenlegi kapcsolatok: | 200 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB-port: | Igen |
| Maximálisan támogatott RAM: | 4 GB |
| Flash memória: | 4000 MB |
| Belső memória: | 4 GB |
| Titkosítás/Biztonság: | FIPS 140-2, SSH, 256 bites AES, HTTPS |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Berregő: | Igen |
| Beépített FTP-kiszolgáló: | Igen |
| Menedzsment protokollok: | SNMP V2/V3 |
| Modell: | MI |
| Biztonsági mentés funkció: | iSCSI LUN-ok, Felhő |
| Eszközosztály: | Háztartások és otthoni irodák |
| Jelenlegi példány: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Webböngészők: | Apple Safari, Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox |
| Hozzáférés-vezérlési lista (ACL): | Igen |
| Biztonsági mentés: | Igen |
| Többnyelvű támogatás: | Igen |
| Lemezszkennelés: | Igen |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Forró tartalék funkció: | Igen |
| Jelszóhitelesítés: | Igen |
| Rendszernapló: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 70 °C |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Külső tápegység: | Igen |
| Tápkábelek száma: | 1 |
| Lemeztálca kulcs mellékelve: | Igen |
| Csavarok száma: | 28 |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, LAN (RJ-45) |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba. A termék speciális ártalmatlanítást igényel., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

