POKUSA Cod liver oil Mono - olej z tresčích jater pro psy a kočky – 500ml
Kód: VETPKSSPU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA Cod liver oil Mono - olej z tresčích jater pro psy a kočky – 500ml| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Snížení nervového napětí, Zlepšení zdraví pokožky, Silné a zdravé kosti |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 500 g |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategorie | Pro kočky, Pro vašeho psa |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Bez lepku, Úleva od stresu, Monobílkoviny |
| Typ balení | Láhev |
| Bezlepkový | Ano |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Bez sóji | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva. |
| Obsah tuku | 99,97% |
| Obsažená vlhkost | 0,1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.86 kg |
| EAN vonalkód: | 5904158305435 |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Az idegfeszültség csökkentése, A bőr egészségének javítása, Erős és egészséges csontok |
| Adagolási forma: | Folyadék |
| Cukormentes: | Igen |
| Súly: | 500 g |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Gluténmentes, Stresszoldás, Monoproteinek |
| Csomagolás típusa: | Üveg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Fő íz: | Hal |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Zsírtartalom: | 99,97% |
| Nedvességtartalom: | 0,1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

