POKUSA BreedingLine JuniorOptimal+ - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 300g
Kód: VETPKSSPP0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POKUSA BreedingLine JuniorOptimal+ - kutyáknak szánt étrend-kiegészítők - 300g| Állatorvosi osztályozás | Étrend-kiegészítő |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat kora | Junior |
| Termékkategória | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Por |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Műanyag tartály |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Vitalitás, Növekedési időszak |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, növekedési időszak |
| Kategória | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Súly | 300 g |
| Figyelmeztetés | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom | 18,4% |
| Nedvességtartalom | 5,2% |
| Fehérjék | 31% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Súly: | 0.388 kg |
| EAN vonalkód: | 5906874731215 |
| Állatorvosi osztályozás: | Étrend-kiegészítő |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat kora: | Junior |
| Termékkategória: | Vitaminok és tápanyagok |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Por |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Műanyag tartály |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Életerő, Növekedési időszak |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Növekedési időszak |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Súly: | 300 g |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a szembe, bőrre és ruházatra kerülést., Ne dobja a háztartási hulladékba; kövesse az orvosi hulladék ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Zsírtartalom: | 18,4% |
| Nedvességtartalom: | 5,2% |
| Fehérjék: | 31% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

