PNY RTX PRO 6000 Blackwell munkaállomás kiadás NVIDIA 96GB GDDR7
Kód: KGKPNYNVD0089
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY RTX PRO 6000 Blackwell munkaállomás kiadás NVIDIA 96GB GDDR7| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Típus | RTX PRO 6000 |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| CUDA magok | 24064 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| CUDA | Igen |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP) | 600 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz | 1x 16 tűs |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín | Fekete |
| Rések száma | 2 |
| Hossz | 304,8 mm |
| Magasság | 137,2 mm |
| Csomagolás típusa | Kis doboz |
| DisplayPort-verzió | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| Felület | PCI Express x16 5.0 |
| Memóriabusz | 512 bit |
| Memória sávszélesség (max.) | 1792 GB/s |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája | 96 GB |
| DirectX verzió | 12.0 |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| Kettős DVI | Nem |
| Shader modell verzió | 6.6 |
| OpenCL-verzió | 3.0 |
| NPU teljesítmény akár | 4000 TOP |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 2.48 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403403331 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Típus: | RTX PRO 6000 |
| Maximális felbontás: | 7680 x 4320 képpont |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| CUDA magok: | 24064 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA: | Igen |
| Termikus tervezési teljesítmény (TDP): | 600 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 1x 16 tűs |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Szín: | Fekete |
| Rések száma: | 2 |
| Hossz: | 304,8 mm |
| Magasság: | 137,2 mm |
| Csomagolás típusa: | Kis doboz |
| DisplayPort-verzió: | 2.1b |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Felület: | PCI Express x16 5.0 |
| Memóriabusz: | 512 bit |
| Memória sávszélesség (max.): | 1792 GB/s |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR7 |
| Grafikus kártya memóriája: | 96 GB |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| Kettős DVI: | Nem |
| Shader modell verzió: | 6.6 |
| OpenCL-verzió: | 3.0 |
| NPU teljesítmény akár: | 4000 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

