PNY NVIDIA RTX 4500 Ada generációs grafikus kártya, 24 GB GDDR6 ECC 192-bit, CIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX konzol, 1x 16 tűs tápkábel, 1x DisplayPort - HDMI 2.0, kiskereskedelmi
Kód: KGKPNYNVD0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY NVIDIA RTX 4500 Ada generációs grafikus kártya, 24 GB GDDR6 ECC 192-bit, CIe 4.0 x16, Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX konzol, 1x 16 tűs tápkábel, 1x DisplayPort - HDMI 2.0, kiskereskedelmi| Típus | 4500 Ada |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Áramfogyasztás | 210 W |
| Kiegészítő tápcsatlakozó | 1x CEM5 16 tűs CPU |
| Formátum | Teljes magasság |
| Rések száma | 2 |
| Tartó magassága | ATX konzol |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Magasság | 111,7 mm |
| Szélesség | 266,7 mm |
| Csomagolás típusa | Kiskereskedelem |
| Gyártó | PNY |
| Komponens ehhez: | Szerver/munkaállomás |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| Memóriabusz | 192 bit |
| Memória sávszélesség (max.) | 432 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája | 24 GB |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 (ECC) |
| Shader modell verzió | 6.0 |
| Kettős DVI | Nem |
| Integrált TV-tuner | Nem |
| DirectX verzió | 12.0 |
| OpenGL verzió | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra | Igen |
| Mellékelt kábelek | 16 tűs tápkábel, DisplayPort - HDMI 2.0 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 1.4 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403397227 |
| Típus: | 4500 Ada |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Áramfogyasztás: | 210 W |
| Kiegészítő tápcsatlakozó: | 1x CEM5 16 tűs CPU |
| Formátum: | Teljes magasság |
| Rések száma: | 2 |
| Tartó magassága: | ATX konzol |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 111,7 mm |
| Szélesség: | 266,7 mm |
| Csomagolás típusa: | Kiskereskedelem |
| Gyártó: | PNY |
| Komponens ehhez:: | Szerver/munkaállomás |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Memóriabusz: | 192 bit |
| Memória sávszélesség (max.): | 432 GB/s |
| Grafikus kártya memóriája: | 24 GB |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 (ECC) |
| Shader modell verzió: | 6.0 |
| Kettős DVI: | Nem |
| Integrált TV-tuner: | Nem |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| OpenGL verzió: | 4.6 |
| Készen áll a virtuális valóságra: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | 16 tűs tápkábel, DisplayPort - HDMI 2.0 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

