PNY Nvidia A400 Small Box 4GB GDDR6 64-bit - grafikus kártya
Kód: KGKPNYNVD0081
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY Nvidia A400 Small Box 4GB GDDR6 64-bit - grafikus kártya| Kijelzők maximális száma videokártyánként | 4 |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| CUDA | Igen |
| RT magok száma | 6 |
| CUDA magok | 768 |
| NVIDIA Tensor magok száma | 24 |
| Maximális energiafogyasztás | 50W |
| Rések száma | 1 |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, RoHS |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Mini DisplayPort portok száma | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 4 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| Memóriabusz | 64 bites |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Grafikus kártya memóriája | 4 GB |
| Memória sávszélesség (max.) | 96 GB/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403399436 |
| Kijelzők maximális száma videokártyánként: | 4 |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| CUDA: | Igen |
| RT magok száma: | 6 |
| CUDA magok: | 768 |
| NVIDIA Tensor magok száma: | 24 |
| Maximális energiafogyasztás: | 50W |
| Rések száma: | 1 |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Mini DisplayPort portok száma: | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Memóriabusz: | 64 bites |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Grafikus kártya memóriája: | 4 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 96 GB/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

