PNY NVIDIA A1000 8GB GDDR6 128-BIT, ALACSONY PROFILÚ, PCIE 4.0 X8, EGY SLOT, 4 X MINI DISPLAYPORT 1.4A, 50W, LP TARTÓ, KIS DOBOZ
Kód: KGKPNYNVD0083
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY NVIDIA A1000 8GB GDDR6 128-BIT, ALACSONY PROFILÚ, PCIE 4.0 X8, EGY SLOT, 4 X MINI DISPLAYPORT 1.4A, 50W, LP TARTÓ, KIS DOBOZ| Maximális felbontás | 5120 x 2880 képpont |
| Grafikus processzor család | NVIDIA |
| Típus | RTX 2000 Ada |
| CUDA | Igen |
| Áramfogyasztás | 50W |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Rések száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szélesség | 69 mm |
| Felület | PCI Express x8 4.0 |
| Mini DisplayPort portok száma | 4 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Grafikus kártya memória típusa | GDDR6 |
| Memóriabusz | 128 bit |
| Grafikus kártya memóriája | 8 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | NVIDIA graphics cards |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403399481 |
| Maximális felbontás: | 5120 x 2880 képpont |
| Grafikus processzor család: | NVIDIA |
| Típus: | RTX 2000 Ada |
| CUDA: | Igen |
| Áramfogyasztás: | 50W |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Rések száma: | 2 |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Szélesség: | 69 mm |
| Felület: | PCI Express x8 4.0 |
| Mini DisplayPort portok száma: | 4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Grafikus kártya memória típusa: | GDDR6 |
| Memóriabusz: | 128 bit |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

