Omron Gentle Temp 520 kontaktlencse fehér fülbevaló
Kód: DIOOMRTDC0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Omron Gentle Temp 520 kontaktlencse fehér fülbevaló| Származási ország | Kína |
| Kijelző | LCD |
| Modell | Érintkezés |
| Hőmérő elhelyezése | Fül |
| Mértékegységek | °C, °F |
| Memóriakapacitás | 9 pólusú |
| Szín | Fehér |
| Memória funkció | Igen |
| Mérési idő | 1 másodperc |
| Súly | 343 g |
| Mélység | 60 mm |
| Szélesség | 205 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Csomag magassága | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt | 469 g |
| Csomagolási mélység | 175 mm |
| Csomag szélessége | 175 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Termékkód | 90251920 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Body thermometers |
|---|---|
| Súly: | 0.345 kg |
| EAN vonalkód: | 4015672107793 |
| Származási ország: | Kína |
| Kijelző: | LCD |
| Modell: | Érintkezés |
| Hőmérő helye: | Fül |
| Mértékegységek: | °C, °F |
| Memóriakapacitás: | 9 pólusú |
| Szín: | Fehér |
| Memória funkció: | Igen |
| Mérési idő: | 1 másodperc |
| Súly: | 343 g |
| Mélység: | 60 mm |
| Szélesség: | 205 mm |
| Magasság: | 116 mm |
| Csomag magassága: | 260 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 469 g |
| Csomagolási mélység: | 175 mm |
| Csomag szélessége: | 175 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Termékkód: | 90251920 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

