NAVITEL FLOW DL800 Cyklistický záznamník 4K HDR GPS cyklistická lampa 430lm
Kód: SIRNAIOSW0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NAVITEL FLOW DL800 Cyklistický záznamník 4K HDR GPS cyklistická lampa 430lm| Model | Videorekordér |
| Wi-fi pásmo | 802.11 b/g/n 2.4GHz |
| Nahrávání zvuku | Ano |
| Počet kamer | 1 |
| Nahrávání videa ve smyčce | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| FPS/Rozlišení videa | 30/60/120 FPS — 1920×1080 Full HD, 30 FPS — 3840×2160 4K, 30 FPS — 2560×1440 2K, 30/60/120 FPS — 1280×720 HD |
| DVR rekordér | Ano |
| Zorný úhel objektivu | 140° |
| Optický senzor | SONY IMX317 STARVIS |
| FPS | 30, 60, 120 |
| Video formát | MP4 |
| Maximální rozlišení videa | 4K 3840x2160 |
| Typ objektivu | 7vrstvá |
| G-Sensor | Ano |
| Přepisování nahrávek | Ano |
| Technologie HDR | Ano |
| Základní materiál | Kov |
| Modul Wi-Fi | Ano |
| Barva | Černá |
| Správa prostřednictvím Navitel DVR Center | Ano |
| Podpora microSD karet | Až 512 GB |
| Digitální rychloměr | Ano |
| Doporučená rychlost SD karty | Třída U1/V10 nebo vyšší |
| Stabilizace | EIS, Super EIS |
| Hmotnost | 206 g |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Velikost obrazovky | 2" |
| Rozlišení obrazovky | 286x381 |
| Obrazovka | Ano |
| Akumulátor | Ano |
| Napájecí zdroj | 5 V, 2.5 А |
| Kapacita baterie | 7000 mAh |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Maximální provozní doba | 10,5 hodin |
| Nabíjení přes USB C | Ano |
| Montážní sada | Ano |
| Kabel USB | Ano |
| Čtečka paměťových karet MicroSD | Ano |
| Množství | 1 |
| Maximální světelný výstup | 430 lm |
| Světlá barva | Bílá |
| Varování | Nenechávejte výrobek na místech, kde k němu mají snadný přístup děti., Zabraňte přímému kontaktu s očima a pokožkou., Produkt obsahuje baterie, které musí být zlikvidovány v souladu s místními předpisy. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lighting |
|---|---|
| Súly: | 0.64 kg |
| EAN vonalkód: | 8594181746519 |
| Modell: | |
| Wi-Fi sáv: | |
| Hangfelvétel: | Igen |
| Kamerák száma: | 1 |
| Hurokfelvétel: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| FPS: | |
| Maximális videófelbontás: | 4K 3840x2160 |
| Lencse típusa: | |
| G-szenzor: | Igen |
| Alapanyag: | Fém |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 206 g |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Akkumulátor: | Igen |
| Tápegység: | |
| Akkumulátor kapacitása: | 7000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Maximális üzemidő: | |
| Töltés USB-C-n keresztül: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| USB-kábel: | Igen |
| MicroSD memóriakártya-olvasó: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Maximális fénykibocsátás: | |
| Világos szín: | Fehér |
| Figyelmeztetés: | A termék elemeket tartalmaz, amelyeket a helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

