MOTOROLA KÉZI MIKROFON T62, T72, T82, T82EX, RSM, T92
Kód: RADMOTMIG0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MOTOROLA KÉZI MIKROFON T62, T72, T82, T82EX, RSM, T92| Terméktípus | Csíptetős mikrofon |
| Súly | 120 g |
| Bluetooth | Igen |
| 3,5 mm-es mini jack kábel mellékelve | Igen |
| (cdm) Akkumulátorok száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a készülék burkolatát., Kerülje a vízzel való érintkezést., A gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Microphones, Loudspeakers |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 5031753006983 |
| Terméktípus: | Csíptetős mikrofon |
| Súly: | 120 g |
| Bluetooth: | Igen |
| 3,5 mm-es mini jack kábel mellékelve: | Igen |
| (cdm) Akkumulátorok száma: | 1 |
| Szín: | Fekete |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a készülék fedelét., Kerülje a vízzel való érintkezést., A gyártó utasításainak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

