Motorola Edge 70 Pro 6.78" Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh Pantone Zinfandel
Kód: TKOMOTSZA0613
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Motorola Edge 70 Pro 6.78" Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 6500 mAh Pantone Zinfandel| Typ procesoru | MediaTek Dimensity |
| Model procesoru | 8500GE |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| Standard 5G | NR |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5X |
| USB Power Delivery | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Barva | Bordeaux |
| Hmotnost | 190 g |
| Šířka | 75,6 mm |
| Výška | 162,7 mm |
| Hloubka | 7,19 mm |
| Typ vyzvánění | MP3 |
| Virtuální asistent | Google Gemini |
| Poskytovaný operační systém | Android 16.0 |
| Platforma | Android |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| USB port | Ano |
| Připojení sluchátek | Nepodporovaný |
| Hlasové příkazy | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
| Hlasitý odposlech | Ano |
| Vibrační vyzvánění | Ano |
| Rozpoznávání obličejů | Ano |
| Technologie rychlého nabíjení | TurboPower 90 |
| Výkon reverzního bezdrátového nabíjení | 10 W |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Videohovor | Ano |
| Chytrá kontrola | Ano |
| Bezdrátový nabíjecí výkon | 15 W |
| Jas druhého displeje | 500 cd/m² |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Barevná škála DCI-P3 | 100% |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Extreme AMOLED |
| Úhlopříčka druhého displeje | 10,2 cm (4") |
| Druhý displej | Ano |
| Typ skla displeje | Corning Gorilla Glass 7i |
| Nativní poměr stran | 19.6:9 |
| Rozlišení druhého displeje | 1272 x 1080 px |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologie specifické pro značku | Water touch, Stále zapnutý displej |
| Hloubka barev | 10 bit |
| Podpora HDR | Ano |
| Rozlišení displeje | 2772 x 1272 px |
| Typ panelu | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 17,2 cm (6.78") |
| Snížení modrého světla | Ano |
| Maximální jas druhého displeje | 3000 cd/m² |
| Redukce rozmazání pohybu | Ano |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Maximální jas displeje (HDR) | 5000 cd/m² |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Blesk přední kamery | Ne |
| Makro videozáznam | Ano |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 50 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 1,9 |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 122° |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Režim kamery s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) | Ano |
| 3D zadní kamera | Ne |
| Noční režim | Ano |
| Detekce úsměvu | Ano |
| Blesk zadní kamery | Ano |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Panorama | Ano |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 240 fps |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2 |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 50 MP |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@60fps, 2048x1080@24fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps, 3840x2160@120fps |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Velikost pixelů zadní kamery (technologie Quad Pixel) | 2 µm |
| Režim zpomaleného pohybu | Ano |
| 3D hloubka přední kamery | Ne |
| Audio zoom | Ano |
| Úprava obrazu | Retušování |
| Režim portrétu | Ano |
| Typ baterie | Silicon-Carbon (Si-C) |
| Kapacita baterie | 6500 mAh |
| Dodávané kabely | USB typ C na USB typ C |
| Ochranné pouzdro | Ano |
| Ochranná fólie | Ano |
| AC adaptér | Ne |
| Klíč na SIM kartu | Ano |
| Stručný návod | Ano |
| Reproduktory | Stereo |
| Podporované formáty zvukových souborů | AMR, FLAC, MP3, APE, WAV, WMA, AAC, OGG, Střední |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| FM rádio | Ne |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS02: Hořlavý, GHS07: Škodlivý |
| Varování | V případě poškození jednotky se vyhněte přímému kontaktu s kapalinami nebo látkami., Zařízení nevyhazujte do běžného odpadkového koše, obraťte se na místní sběrnu elektronického odpadu., Nevystavujte zařízení vysokým teplotám nebo přímému ohni. |
| Galileo | Ano |
| GPS | Ano |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ano |
| Elektronický kompas | Ano |
| GLONASS | Ano |
| BeiDou | Ano |
| Výdrž baterie na cyklus | 4485 min |
| Třída odolnosti proti opakovaným pádům | C |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Výdrž baterie v cyklech | 1200 |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Třída opravitelnosti | B |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68, IP69 |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Hallův senzor | Ano |
| Senzor přiblížení | Ano |
| Barometr | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Akcelerometr | Ano |
| Snímač gest | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Smartphones |
|---|---|
| Súly: | 0.42 kg |
| EAN vonalkód: | 840493616360 |
| Processzor típusa: | MediaTek Dimensity |
| Processzor modell: | |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| 3G szabványok: | WCDMA |
| 4G szabványok: | LTE |
| SIM-kártya képességei: | Kettős SIM-kártya |
| SIM-kártya típusa: | NanoSIM + eSIM |
| GSM (2G) szabványok: | GSM |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| NFC: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a |
| 5G szabvány: | NR |
| Belső tárolókapacitás: | 256 GB |
| RAM-kapacitás: | 8 GB |
| RAM típus: | LPDDR5x |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Szín: | Bordeaux |
| Súly: | 190 g |
| Szélesség: | 75,6 mm |
| Magasság: | 162,7 mm |
| Mélység: | |
| Gyűrű típusa: | MP3 |
| Virtuális asszisztens: | Google Gemini |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 16.0 |
| Platform: | Android |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| USB-s verzió: | 2.0 |
| USB-port: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | Nem támogatott |
| Hangutasítások: | Igen |
| Vezeték nélküli töltés: | Igen |
| Hangos hallgatás: | Igen |
| Rezgő csengőhang: | Igen |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Gyorstöltési technológia: | |
| Fordított vezeték nélküli töltés teljesítménye: | 10W |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Videohívás: | Igen |
| Intelligens vezérlés: | Igen |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény: | 15 W |
| Kijelzőszínek száma: | 1 milliárd szín |
| DCI-P3 színskála: | 100% |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Extrém AMOLED |
| Második kijelzőátló: | 10,2 cm (4") |
| Második kijelző: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | |
| Natív képarány: | 19.6:9 |
| Második kijelző felbontása: | 1272 x 1080 képpont |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus) |
| Márkaspecifikus technológiák: | |
| Színmélység: | 10 bit |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 2772 x 1272 képpont |
| Panel típusa: | AMOLED |
| Kijelző átlója: | 17,2 cm (6,78") |
| Kék fény csökkentése: | Igen |
| A második kijelző maximális fényereje: | 3000 cd/m² |
| Mozgás közbeni elmosódás csökkentése: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Maximális kijelző fényerő (HDR): | 5000 cd/m² |
| Hátsó kamera típusa: | Hármas kamera |
| Előlapi kamera vakuja: | Nem |
| Makró videofelvétel: | Igen |
| A második hátlapi kamera felbontása (numerikus): | 50 megapixeles |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 1.9 |
| A második hátsó kamera látómezeje: | 122° |
| Képstabilizátor típusa: | Optikai képstabilizátor (OIS) |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) kameramód: | Igen |
| 3D hátlapi kamera: | Nem |
| Éjszakai mód: | Igen |
| Mosolyérzékelés: | Igen |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Panoráma: | Igen |
| Maximális felvételi képkockasebesség: | 240 képkocka/másodperc |
| Előlapi kamera típusa: | Egy kamera |
| A második hátlapi kamera rekesznyílásának száma: | 2 |
| Képstabilizátor: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Nagy sebességű felvételi felbontás: | 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@60fps, 3840x2160@30fps, 7680x4320@30fps, 3840x2160@120fps |
| Hátsó kamera felbontása: | 50 megapixeles |
| Hátlapi kamera pixelmérete (Quad Pixel technológia): | 2 µm |
| Lassított felvétel mód: | Igen |
| 3D mélységérzékelős előlapi kamera: | Nem |
| Hangnagyítás: | Igen |
| Képszerkesztés: | Retusálás |
| Portré mód: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Szilícium-szén (Si-C) |
| Akkumulátor kapacitása: | 6500mAh |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Védőtok: | Igen |
| Védőfólia: | Igen |
| Hálózati adapter: | Nem |
| SIM-kártya kulcs: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Hangszórók: | Sztereó |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AMR, FLAC, MP3, EMBERSZABÁSÚ MAJOM, WAV, WMA, AAC, OGG, Közepes |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| FM-rádió: | Nem |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS02: Tűzveszélyes, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | A készülék sérülése esetén kerülje a folyadékokkal vagy anyagokkal való közvetlen érintkezést., Ne dobja a készüléket a háztartási hulladékba, forduljon a helyi elektronikai hulladékgyűjtő ponthoz., Ne tegye ki a készüléket magas hőmérsékletnek vagy közvetlen tűznek. |
| Galilei: | Igen |
| GPS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Elektronikus iránytű: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | C |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 1200 |
| Energiahatékonysági osztály: | ÉS |
| Javíthatósági osztály: | B. |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68, IP69 |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Barométer: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Gesztusérzékelő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

