Mars Gaming MCLCDPRO számítógépház Midi Tower, fekete
Kód: OBUTACOBU0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Mars Gaming MCLCDPRO számítógépház Midi Tower, fekete| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| Kombinált HDD/SDD keret | Igen |
| Be/ki gomb | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma | 3 |
| Anyag | Edzett üveg, SGCC |
| Grafikus kártya maximális hossza | 44 cm |
| Alkalmas | Játék |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Modell | PC |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma | 1 |
| Bővítőhelyek száma | 7 |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| LED-jelzők | Igen |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,2 cm |
| Porszűrő | Igen |
| Formátum | Midi torony |
| Szín | Fekete |
| Súly | 6,75 kg |
| Mélység | 460 mm |
| Szélesség | 210 mm |
| Magasság | 482 mm |
| Csomag magassága | 528 mm |
| Csomagolási mélység | 517 mm |
| Csomag szélessége | 270 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Kijelző típusa | IPS |
| Kijelző felbontása | 360 x 960 képpont |
| Kijelző átlója | 18,3 cm (7,2") |
| Beépített kijelző | Igen |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 360 mm, 120, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorméretek | 120, 360, 240 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők | 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek | 120, 240 |
| Tápegység helye | Alsó |
| Támogatott tápegység-formák | ATX |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 7.7 kg |
| EAN vonalkód: | 8435693112709 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Kombinált HDD/SDD keret: | Igen |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Anyag: | Edzett üveg, SGCC |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 44 cm |
| Alkalmas: | Játék |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Modell: | PC |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, ATX, Mini-ITX |
| Belső 3,5 hüvelykes rekeszek száma: | 1 |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| LED-jelzők: | Igen |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,2 cm |
| Porszűrő: | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 6,75 kg |
| Mélység: | 460 mm |
| Szélesség: | 210 mm |
| Magasság: | 482 mm |
| Csomag magassága: | 528 mm |
| Csomagolási mélység: | 517 mm |
| Csomag szélessége: | 270 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Kijelző típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 360 x 960 képpont |
| Kijelző átlója: | 18,3 cm (7,2") |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Támogatott oldalsó ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 360 mm, 120, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott oldalsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott alsó ventilátorméretek: | 120, 360 fok, 240 |
| Támogatott alsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Támogatott alsó ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott oldalsó hűtőborda méretek: | 120, 240 |
| Tápegység helye: | Alsó |
| Támogatott tápegység-formák: | ATX |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

