Makita PF1110 búvárszivattyú 15000 l/h 5 m 1100 W
Kód: NAWMAKPOM0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita PF1110 búvárszivattyú 15000 l/h 5 m 1100 W| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Energiafogyasztás | 1100 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Szín | Fekete, Kék, Króm |
| Fogantyú | Igen |
| Súly | 5,9 kg |
| Maradék vízszint | 3,5 cm |
| Szivattyúzási kapacitás | 15000 l/óra |
| Maximális belépő vízhőmérséklet | 35°C |
| Maximális szállítási magasság | 10 méter |
| Merülési mélység (max.) | 5 méter |
| Minimális kezdeti vízszint | 5 cm |
| Figyelmeztetés | Ne használja zárt helyiségekben megfelelő szellőzés nélkül., Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Első használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pumps |
|---|---|
| Súly: | 7.72 kg |
| EAN vonalkód: | 4002829874066 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Energiafogyasztás: | 1100 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Szín: | Fekete, Kék, Króm |
| Fogantyú: | Igen |
| Súly: | 5,9 kg |
| Maradék vízszint: | 3,5 cm |
| Szivattyúzási kapacitás: | 15000 l/óra |
| Maximális belépő vízhőmérséklet: | 35°C |
| Maximális szállítási magasság: | 10 méter |
| Merülési mélység (max.): | 5 méter |
| Minimális kezdeti vízszint: | 5 cm |
| Figyelmeztetés: | Ne használja zárt helyiségekben megfelelő szellőzés nélkül., Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Első használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

