Makita PF1100 kerti szivattyú
Kód: NAWMAKPOM0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita PF1100 kerti szivattyú| Szín | Türkiz, Rozsdamentes acél |
| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Helyes használat | Kertek |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 -240V |
| Energiafogyasztás | 1100 W |
| Súly | 5,9 kg |
| Szélesség | 150 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Magasság | 305 mm |
| Maximális szívási magasság | 5 méter |
| Folyik | 15 000 l/óra |
| Figyelmeztetés | A készüléket tartsa gyermekek elől elzárva., Ne használja megfelelő szellőzés nélküli zárt helyiségekben., Első használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
| Túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pumps |
|---|---|
| Súly: | 7.53 kg |
| EAN vonalkód: | 4002829874059 |
| Szín: | Türkiz, Rozsdamentes acél |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Helyes használat: | Kertek |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 -240V |
| Energiafogyasztás: | 1100 W |
| Súly: | 5,9 kg |
| Szélesség: | 150 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Magasság: | 305 mm |
| Maximális szívási magasság: | 5 méter |
| Folyik: | 15 000 l/óra |
| Figyelmeztetés: | Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Ne használja zárt helyiségekben megfelelő szellőzés nélkül., Első használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
| Túlterhelés elleni védelem: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

