Makita PF1010 búvárszivattyú 5 m
Kód: NAWMAKPOM0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita PF1010 búvárszivattyú 5 m| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Fogantyú | Igen |
| Szín | Kék, fekete |
| Súly | 6,6 kg |
| Merülési mélység (max.) | 5 méter |
| Maximális szállítási magasság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | A készüléket tartsa gyermekek elől elzárva., Ne használja megfelelő szellőzés nélküli zárt helyiségekben., Első használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pumps |
|---|---|
| Súly: | 7.27 kg |
| EAN vonalkód: | 4002829874073 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Fogantyú: | Igen |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Súly: | 6,6 kg |
| Merülési mélység (max.): | 5 méter |
| Maximális szállítási magasság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Ne használja zárt helyiségekben megfelelő szellőzés nélkül., Első használat előtt olvassa el a használati utasítást. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

