Logic DART PRO ARGB MINI USB-C tok
Kód: OBULGCOBU0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logic DART PRO ARGB MINI USB-C tok| Támogatott fix lemezméretek | 3,5", 2,5 |
| Bővítőhelyek száma | 4 |
| Szín | Fehér |
| Grafikus kártya maximális hossza | 34 cm |
| Támogatott alaplapformátumok | Mikro ATX |
| Formátum | Mini torony |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| 2,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Nem |
| Be/ki gomb | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 15,5 cm |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Oldalsó ablak | Nem |
| Modell | PC |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Porszűrő | Igen |
| Szélesség | 200 mm |
| Magasság | 391 mm |
| Mélység | 385 mm |
| Hangkimenet | Igen |
| USB 3.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| Hangbemenet | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 2x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 4.69 kg |
| EAN vonalkód: | 5905842126268 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5", 2.5 |
| Bővítőhelyek száma: | 4 |
| Szín: | Fehér |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 34 cm |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX |
| Formátum: | Mini torony |
| 2,5" / 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Nem |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 15,5 cm |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| Modell: | PC |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Porszűrő: | Igen |
| Szélesség: | 200 mm |
| Magasság: | 391 mm |
| Mélység: | 385 mm |
| Hangkimenet: | Igen |
| USB 3.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Hangbemenet: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 2x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

