LIN 40LFHD1200 SMART TV 40" Full HD DVB-T2
Kód: TVALI-LCD0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LIN 40LFHD1200 SMART TV 40" Full HD DVB-T2| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 36 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 16 W |
| Hloubka (bez stojánku) | 85 mm |
| Hloubka (se základnou) | 21,8 cm |
| Výška (bez stojánku) | 520,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 574 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 6 kg |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,2 kg |
| Šířka (se základnou) | 90,6 cm |
| Šířka (bez stojánku) | 905,7 mm |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet portů USB | 2 |
| Slot CI | 1 |
| Výstup sluchátek | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Funkce teletextu | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Technologie displeje | LED |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Úhlopříčka displeje | 101,6 cm (40") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analog |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Varování | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 7.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5907518339040 |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 36 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 16 W |
| Hloubka (bez stojánku): | 85 mm |
| Hloubka (se základnou): | 21,8 cm |
| Výška (bez stojánku): | 520,6 mm |
| Výška (s podstavcem): | 574 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 6 kg |
| Hmotnost (se stojánkem): | 6,2 kg |
| Šířka (se základnou): | 90,6 cm |
| Šířka (bez stojánku): | 905,7 mm |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet portů USB: | 2 |
| Slot CI: | 1 |
| Výstup sluchátek: | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Nativní obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Typ LED podsvícení: | Direct-LED |
| Technologie displeje: | LED |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Úhlopříčka displeje: | 101,6 cm (40") |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-C, DVB-T, DVB-S, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analog |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Smart TV: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Varování: | Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

