LG UHD AI 43UA73003LA TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete
Kód: TVALG-LCD0722
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG UHD AI 43UA73003LA TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Fekete| Internetböngésző | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 54 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 76 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Panelre szerelhető interfész | 300x300 |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Állvány típusa | Állj lábakkal |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Keret nélküli kialakítás | Nem |
| Alapszín | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Hangszóró iránya | Lefelé irányuló tüzelés |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC) | Igen |
| Hangmódok | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS teljesítmény | 20 W |
| Hangkimeneti csatornák | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek | Dolby AC3, Dolby AC4 |
| Mélység (állvánnyal) | 233 mm |
| Állványmélység | 23,3 cm |
| Súly (állvánnyal) | 6,8 kg |
| Állvány szélessége | 95,3 cm |
| Súly (állvány nélkül) | 6,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 57,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 957 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 608 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 558 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 957 mm |
| Súly csomagolással együtt | 9,1 kg |
| Csomagolási mélység | 115 mm |
| Csomag szélessége | 1075 mm |
| Csomag magassága | 646 mm |
| S/PDIF kimenet | 1 |
| Kép mód | 10 módszer |
| Google alkalmazástámogatás | Google Home, Google Cast |
| Intelligens hangfelismerés | Igen |
| HDMI portok száma | 3 |
| PC bemenet (D-Sub) | Nem |
| RF portok száma | 2 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC) | SimpLink |
| Támogatott hangfájl-formátumok | apt-X, EAC3, MP2, PCM, HE-AAC, MP3, AAC |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Dinamikus tónusleképezés, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG), Filmmaker mód |
| Játék jellemzői | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Játékoptimalizáló, HGiG, Változó képfrissítési gyakoriság (VRR) |
| DVD lejátszó | Nem |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Képfeldolgozó | α7 Gen8 mesterséges intelligencia processzor 4K felbontásban |
| Többnézetű | Igen |
| Támogatott grafikus felbontás | 3840x2160 |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Automatikus fényerő-szabályozás | Nem |
| Megjelenítési formátum | 2160p |
| HD felbontás típusa | 4K Ultra HD |
| Natív frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás típusa | Közvetlen LED |
| Kijelző átlója | 109,2 cm (43") |
| Kijelző felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 108 cm |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Mellékelt kábelek | Légkondicionáló |
| Távirányító | Igen |
| Tuner típusa | Analóg és digitális |
| Digitális jelformátum | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Vezérlés típusa | Távirányító |
| Okostévé | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás | Igen |
| Operációs rendszer verziója | 25 |
| Biztosított operációs rendszer | WebOS |
| Internetes tévé | Igen |
| Figyelmeztetés | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladék gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, tartsa gyermekektől elzárva. |
| LG technológia (AV/TV) | LG Sound Sync, AI Super Upscaling 4K, Apple HomeKit kompatibilis, WOW Orchestra, Bluetooth Surround Ready, ThinQ™ |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2240965 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 9.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096340066 |
| Internetböngésző: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 54 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 76 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Panelre szerelhető interfész: | 300x300 |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Keret nélküli kialakítás: | Nem |
| Alapszín: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Hangszóró iránya: | Lefelé irányuló tüzelés |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangmódok: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| Hangdekóderek: | Dolby AC3, Dolby AC4 |
| Mélység (állvánnyal): | 233 mm |
| Állványmélység: | 23,3 cm |
| Súly (állvánnyal): | 6,8 kg |
| Állvány szélessége: | 95,3 cm |
| Súly (állvány nélkül): | 6,7 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 57,9 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 957 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 608 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 558 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 957 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 9,1 kg |
| Csomagolási mélység: | 115 mm |
| Csomag szélessége: | 1075 mm |
| Csomag magassága: | 646 mm |
| S/PDIF kimenet: | 1 |
| Kép mód: | 10 módszer |
| Google alkalmazástámogatás: | Google Kezdőlap, Google Cast |
| Intelligens hangfelismerés: | Igen |
| HDMI portok száma: | 3 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| RF portok száma: | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | SimpLink |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | apt-X, EAC3, MP2, PCM, HE-AAC, MP3, AAC |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Dinamikus hangtérképezés, Nagy dinamikatartományú 10 Pro (HDR10 Pro), Hibrid log-gamma (HLG), Filmkészítői mód |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Játékoptimalizáló, HGiG, Változó képfrissítési gyakoriság (VRR) |
| DVD lejátszó: | Nem |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képfeldolgozó: | α7 Gen8 mesterséges intelligencia processzor 4K felbontásban |
| Többnézetű: | Igen |
| Támogatott grafikus felbontás: | 3840x2160 |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Automatikus fényerő-szabályozás: | Nem |
| Megjelenítési formátum: | 2160p |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| LED háttérvilágítás típusa: | Közvetlen LED |
| Kijelző átlója: | 109,2 cm (43") |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 108 cm |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló |
| Távirányító: | Igen |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Digitális jelformátum: | DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-S, DVB-T2 |
| Vezérlés típusa: | Távirányító |
| Okostévé: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Operációs rendszer verziója: | 25 |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
| Internetes tévé: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A TV-készülék élő alkatrészeket tartalmaz, ezért legyen óvatos a tápkábel csatlakoztatásakor és kihúzásakor., A termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre, ne dobja a háztartási hulladékba, használja az elektronikus hulladékok gyűjtőhelyét., A termék apró alkatrészeket tartalmazhat, gyermekektől elzárva tartandó. |
| LG technológia (AV/TV): | LG hangszinkron, AI szuper felskálázás 4K-val, Kompatibilis az Apple HomeKit-tel, WOW Zenekar, Bluetooth surround-kompatibilis, ThinQ™ |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2240965 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

