LG QNED AI 50QNED70A6A televizor 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVALG-LCD0731
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG QNED AI 50QNED70A6A televizor 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Internetový prohlížeč | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Profily Bluetooth | A2DP |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Režim úspory energie | Ano |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 99 kWh |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 65 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Bezrámový design | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Zabudovaný subwoofer | Ne |
| Režimy zvuku | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 20 W |
| TV Sound Mode Share | Ano |
| Šířka stojanu | 98,2 cm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 9,9 kg |
| Výška (s podstavcem) | 710 mm |
| Hloubka stojanu | 23,5 cm |
| Šířka (s podstavcem) | 1122 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 235 mm |
| Výška (bez stojánku) | 654 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 9,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 1122 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 67,9 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,2 kg |
| Šířka balení | 1215 mm |
| Hloubka balení | 142 mm |
| Výška balení | 760 mm |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | Ano |
| Common interface Plus (CI+) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Počet RF portů | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Common interface (CI) | Ano |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | Ano |
| Funkce titulkování | Ano |
| Média pro přehrávání | HEVC/H.265, VP9, AV1 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Funkce teletextu | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Multi View | Ano |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode, Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Nahrávání na USB | Ne |
| DVD přehrávač | Ne |
| Podpora HDR | Ano |
| Obrazový procesor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| LED podsvícení | Ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 126 cm |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QNED |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ LED podsvícení | Direct-LED |
| Úhlopříčka displeje | 127 cm (50") |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ dálkového ovladače | MR25GB |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Včetně soundbaru | Ne |
| Formát digitálního signálu | DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Hotelový režim | Ne |
| Počet OSD jazyků | 38 |
| Hlasový průvodce | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| On Screen Display (OSD) | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Obraz v obraze (PIP) | Ne |
| Kompatibilní s Apple Siri | Ano |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Základní hotelový režim | Ano |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | Ne |
| Smart TV | Ano |
| Verze operačního systému | 25 |
| Internetová televize | Ano |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Ano |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
| Integrovaný Chromecast | Ano |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Sound Pro, LG Sound Sync, WebOS Smart TV, AI Acoustic Tuning, WOW Orchestra, Bluetooth Surround Ready, ThinQ™, Dynamic Tone Mapping Pro, AI Super Upscaling 4K |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 12.6 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096456774 |
| Internetböngésző: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth profilok: | A2DP |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiatakarékos mód: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100-240V |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 65 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 200 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Keret nélküli kialakítás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Állvány típusa: | Állj lábakkal |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Hangdekóderek: | Dolby Digital |
| Beépített mélynyomó: | Nem |
| Hangmódok: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Fejlett hangvisszaverő csatorna (eARC): | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 2.0 csatorna/csatorna |
| RMS teljesítmény: | 20 W |
| TV hangmód megosztása: | Igen |
| Állvány szélessége: | |
| Súly (állvánnyal): | 9,9 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 710 mm |
| Állványmélység: | 23,5 cm |
| Szélesség (állvánnyal): | |
| Mélység (állvánnyal): | 235 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 654 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 9,8 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | |
| Mélység (állvány nélkül): | 67,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 12,2 kg |
| Csomag szélessége: | 1215 mm |
| Csomagolási mélység: | 142 mm |
| Csomag magassága: | 760 mm |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) tanúsítvány: | Igen |
| Közös interfész Plus (CI+): | Igen |
| Szórakoztatóelektronikai vezérlés (CEC): | SimpLink |
| RF portok száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| PC bemenet (D-Sub): | Nem |
| Közös interfész (CI): | Igen |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| Audio visszirányú csatorna (ARC): | Igen |
| CI+ (Common Interface Plus) verzió: | 1.4 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 3 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Vezérlés okostelefonon keresztül: | Igen |
| Felirat funkció: | Igen |
| Médialejátszás: | HEVC/H.265, VP9, AV1 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Teletext funkció: | Igen |
| Játékmód: | Igen |
| Többnézetű: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Filmkészítői mód, Hibrid log-gamma (HLG), Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Játék jellemzői: | Automatikusan alacsony késleltetésű mód (ALLM), Játékoptimalizáló, HGiG, Változó képfrissítési gyakoriság (VRR) |
| Felvétel USB-re: | Nem |
| DVD lejátszó: | Nem |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képfeldolgozó: | α7 Gen8 mesterséges intelligencia processzor 4K felbontásban |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 126 cm |
| HD felbontás típusa: | 4K Ultra HD |
| Kijelző felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Kijelzőtechnológia: | QNED |
| Natív frissítési gyakoriság: | 60 Hz |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| LED háttérvilágítás típusa: | Közvetlen LED |
| Kijelző átlója: | 127 cm (50") |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Távirányító típusa: | |
| Távirányító: | Igen |
| Számítógépállvány: | Igen |
| Hangprojektor mellékelve: | Nem |
| Digitális jelformátum: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-T |
| Tuner típusa: | Analóg és digitális |
| Szállodai mód: | Nem |
| OSD nyelvek száma: | 38 éves |
| Hangos útmutató: | Igen |
| Működik az Amazon Alexával: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Elektronikus műsorújság (EPG): | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Nem |
| Kompatibilis az Apple Siri-vel: | Igen |
| Programozható intervallum: | 8 nap |
| Működik a Google Asszisztenssel: | Igen |
| Alapvető szállodai mód: | Igen |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Nem |
| Okostévé: | Igen |
| Operációs rendszer verziója: | 25 |
| Internetes tévé: | Igen |
| Apple AirPlay 2 támogatás: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | WebOS |
| Chromecast integrálva: | Igen |
| LG technológia (AV/TV): | AI Sound Pro, LG hangszinkron, WebOS okostévé, AI akusztikus hangolás, WOW Zenekar, Bluetooth surround-kompatibilis, ThinQ™, Dinamikus hangtérképezés Pro, AI szuper felskálázás 4K-val |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

