LG 43UL3Q-E 43" 4K UHD Digital Signage displej WebOS Wi-Fi Černý
Kód: TVALG-LCD0759
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LG 43UL3Q-E 43" 4K UHD Digital Signage displej WebOS Wi-Fi Černý| Wi-Fi | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Tvorba tepla (typická) | 283,208 BTU/h |
| Tvorba tepla (maximální) | 457,227 BTU/h |
| Spotřeba elektrické energie | 83 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 82,5 kWh |
| Maximální spotřeba energie | 134 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | Není dostupný |
| Spotřeba (ekonomický režim) | 0,5 W |
| Barva rámečku | Black |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 200 x 200 mm |
| Design výrobků | Plochá digitální tabule |
| Orientace | Horizontání/vertikální |
| Barva | Černá |
| Šířka zkosené hrany (strana) | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno) | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch) | 1,08 cm |
| Umístění / poloha | Vnitřní |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Šířka displeje | 965 mm |
| Hmotnost displeje | 7,6 kg |
| Výška displeje | 554,9 mm |
| Hloubka displeje | 59,1 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9,7 kg |
| Hloubka balení | 645 mm |
| Výška balení | 113 mm |
| Šířka balení | 1070 mm |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CB, CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 3 |
| USB port | Ano |
| RS-232C | Ano |
| Verze HDMI | 2.2/1.4 |
| PC Audio out | Ano |
| Podpora webRTC | Ano |
| Účel | Obchodní |
| Provozní hodiny (hodiny/dny) | 16/7 |
| Internetový prohlížeč | Ano |
| Jazyk nabídky OSD | Zjednodušená čínština, Turečtina, Německý, Norský, Angličtina, Japonština, Tradiční čínština, Dánsky, Arabština, Francouzština, Korejština, Finský, Švédský, Španělština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Portugalština, Polský, Ruský |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Typ panelu | ADS |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Dynamický kontrast | 1000000:1 |
| Barevná sytost | 80% |
| Jas displeje | 350 cd/m² |
| Životnost | 30000 h |
| Ghosting | 1% |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Odezva | 8 ms |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | Výkon |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Teplotní senzor | Ano |
| Gyroskop | Ano |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Verze operačního systému | 6,1 |
| Poskytovaný operační systém | WebOS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD TVs |
|---|---|
| Súly: | 11 kg |
| EAN vonalkód: | 8806096497524 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Tvorba tepla (typická): | 283,208 BTU/h |
| Tvorba tepla (maximální): | 457,227 BTU/h |
| Spotřeba elektrické energie: | 83 W |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie (vypnuto): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 82,5 kWh |
| Maximální spotřeba energie: | 134 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | Není dostupný |
| Spotřeba (ekonomický režim): | 0,5 W |
| Barva rámečku: | Black |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 200 x 200 mm |
| Design výrobků: | Plochá digitální tabule |
| Orientace: | Horizontání/vertikální |
| Barva: | Černá |
| Šířka zkosené hrany (strana): | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (dno): | 1,08 cm |
| Šířka zkosené hrany (vrch): | 1,08 cm |
| Umístění / poloha: | Vnitřní |
| Počet zabudovaných reproduktorů: | 2 |
| RMS výkon: | 20 W |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Šířka displeje: | 965 mm |
| Hmotnost displeje: | 7,6 kg |
| Výška displeje: | 554,9 mm |
| Hloubka displeje: | 59,1 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 9,7 kg |
| Hloubka balení: | 645 mm |
| Výška balení: | 113 mm |
| Šířka balení: | 1070 mm |
| Certifikáty shody: | Federální komunikační komise (FCC), CB, CE, Elektromagnetická kompatibilita (EMC) |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| USB port: | Ano |
| RS-232C: | Ano |
| Verze HDMI: | 2.2/1.4 |
| PC Audio out: | Ano |
| Podpora webRTC: | Ano |
| Účel: | Obchodní |
| Provozní hodiny (hodiny/dny): | 16/7 |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Jazyk nabídky OSD: | Zjednodušená čínština, Turečtina, Německý, Norský, Angličtina, Japonština, Tradiční čínština, Dánsky, Arabština, Francouzština, Korejština, Finský, Švédský, Španělština, Čeština, Holandský, Řečtina, Italština, Portugalština, Polský, Ruský |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 80% |
| Vodorovný pozorovací úhel: | 178° |
| Typ panelu: | ADS |
| Kontrastní poměr (typický): | 1200:1 |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Počet barev displeje: | 1,07 mld. barev |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Dynamický kontrast: | 1000000:1 |
| Barevná sytost: | 80% |
| Jas displeje: | 350 cd/m² |
| Životnost: | 30000 h |
| Ghosting: | 1% |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Odezva: | 8 ms |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka displeje: | 109,2 cm (43") |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Svislý porozovací úhel: | 178° |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | Výkon |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Teplotní senzor: | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Verze operačního systému: | 6,1 |
| Poskytovaný operační systém: | WebOS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

