KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - sluchátka do uší
Kód: MISKZ-SLU0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - sluchátka do uší| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | Ano |
| Barva | Transparentní, Černá |
| Doporučené použití | Hudba |
| Styl nošení | Do ucha |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Obsah balení | Sluchátka, Silikonové koncovky do uší (S, M, L), Sluchátkový kabel x 1, Uživatelský manuál |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Frekvence sluchátek | 20 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek | Do uší |
| Citlivost sluchátek | 108 dB +/- 3 dB |
| Impedance | 28 ohm |
| Průměr snímače | 10 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.063 kg |
| EAN vonalkód: | 6970493063322 |
| Technologie propojení: | Kabel |
| Konektor 3,5 mm: | Ano |
| Barva: | Transparentní, Černá |
| Doporučené použití: | Hudba |
| Styl nošení: | Do ucha |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Obsah balení: | Sluchátka, Silikonové koncovky do uší (S, M, L), Sluchátkový kabel x 1, Uživatelský manuál |
| Varování: | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla nebo plamene., Uchovávejte mimo dosah dětí., Pravidelně kontrolujte stav baterie, abyste předešli úniku. |
| Frekvence sluchátek: | 20 - 40000 Hz |
| Typ sluchátek: | Do uší |
| Citlivost sluchátek: | 108 dB +/- 3 dB |
| Impedance: | 28 ohm |
| Průměr snímače: | 10 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

