Kültéri szúnyogháló két személyre Cocoon Outdoor Net Double Ultralight, iszapzöld színű
Kód: SURCO4MOS0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kültéri szúnyogháló két személyre Cocoon Outdoor Net Double Ultralight, iszapzöld színű| Anyag | Nejlon |
| Legjobb felhasználás | Kemping |
| Személyek száma | 2 fő/fő |
| Modell | Piramis szúnyogháló |
| Szín | Zöld |
| Könnyű telepítés | Igen |
| Hossz | 2300 mm |
| Szélesség | 1500 mm |
| Súly | 250 g |
| Csomag magassága | 200 mm |
| Csomag szélessége | 90 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosquito nets |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 799696115722 |
| Anyag: | Nejlon |
| Legjobb felhasználás: | Kemping |
| Személyek száma: | 2 fő/fő |
| Modell: | Piramis szúnyogháló |
| Szín: | Zöld |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Hossz: | 2300 mm |
| Szélesség: | 1500 mm |
| Súly: | 250 g |
| Csomag magassága: | 200 mm |
| Csomag szélessége: | 90 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

