Kuchyňské rádio FM/DAB+ BLOW RK2, stříbrný
Kód: OAVBLORAP0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kuchyňské rádio FM/DAB+ BLOW RK2, stříbrný| MP3 přehrávač | Ne |
| Barva | Stříbrná |
| Typ antény | Vnitřní |
| Osvětlení | Ne |
| Projekce | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Napájecí zdroj | Externí zdroj napájení |
| Výška | 163 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Hloubka | 53 mm |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 5 V |
| Pásmo AM | 530 - 1600 kHz |
| Podporovaná pásma | FM, AM |
| Typ tuneru | Analog |
| Pásmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Typ rádia | Cestovní |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 1 |
| Ovladač jednotky | 8,89 cm |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Radios and boomboxes |
|---|---|
| Súly: | 0.89 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804134176 |
| MP3-lejátszó: | Nem |
| Szín: | Ezüst |
| Antenna típusa: | Belső |
| Világítás: | Nem |
| Vetítés: | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Tápegység: | Külső tápegység |
| Magasság: | 163 mm |
| Szélesség: | 260 mm |
| Mélység: | 53 mm |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 5V |
| AM sáv: | 530–1600 kHz |
| Támogatott sávok: | FM, délelőtt |
| Tuner típusa: | Hasonló |
| FM sáv: | 87,5–108 MHz |
| Rádió típusa: | Utazási |
| Beépített hangszórók száma: | 1 |
| Egységvezérlő: | 8,89 cm |
| Beépített hangszórók: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

