KRUX Orona Midi torony, fekete
Kód: OBUKRXOBU0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KRUX Orona Midi Torony Fekete| SSD formátum | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek | 3,5" |
| Formátum | Midi torony |
| Alkalmas | Játék |
| Modell | PC |
| Szín | Fekete |
| Be/ki gomb | Igen |
| Anyag | Fém, Edzett üveg |
| 2,5"-os rekeszek száma | 3 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, ATX, Micro-ITX |
| Világítás | Igen |
| Maximális tápegység hossza | 19 cm |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 34 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,5 cm |
| RGB vezérlőgomb | Nem |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Magasság | 410 mm |
| Mélység | 483 mm |
| Súly | 5,4 kg |
| Szélesség | 210 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 1 |
| USB 2.0 Type A portok száma | 2 |
| Hangkimenet | Igen |
| Hangbemenet | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek | 120, 360 mm, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 140 mm, 120 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 2 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve | 3x 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Figyelmeztetés | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Az alkatrészek túlmelegedésének elkerülése érdekében biztosítsa a ház megfelelő szellőzését. |
| Energiacellák száma | 1 |
| Tápegység mellékelve | Nem |
| Tápegység helye | Alsó |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 6.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5903018667539 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Támogatott fix lemezméretek: | 3,5" |
| Formátum: | Midi torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Modell: | PC |
| Szín: | Fekete |
| Be/ki gomb: | Igen |
| Anyag: | Fém, Edzett üveg |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 3 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, ATX, Micro-ITX |
| Világítás: | Igen |
| Maximális tápegység hossza: | 19 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 34 cm |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| RGB vezérlőgomb: | Nem |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Magasság: | 410 mm |
| Mélység: | 483 mm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 210 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB 2.0 Type A portok száma: | 2 |
| Hangkimenet: | Igen |
| Hangbemenet: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Támogatott elülső ventilátorátmérők: | 120 mm, 140 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Támogatott elülső hűtőborda méretek: | 120, 360 mm, 240 |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 140 mm, 120 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 2 |
| Támogatott elülső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Elülső ventilátorok beszerelve: | 3x 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az áramütés okozta károsodás elkerülése érdekében tartsa távol a terméket a vízforrásoktól., Összeszerelés közben ügyeljen az éles szélekre., Biztosítsa a burkolat megfelelő szellőzését, hogy megakadályozza az alkatrészek túlmelegedését. |
| Energiacellák száma: | 1 |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
| Tápegység helye: | Alsó |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

