Kenwood KFC-S1756 reproduktor do auta Kulatý 250 W 1 kusů
Kód: MCAKNWGLO0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kenwood KFC-S1756 reproduktor do auta Kulatý 250 W 1 kusů| Impedance | 4 ohm |
| Maximální výkon | 250 W |
| Citlivost | 89 dB |
| Jmenovitý vstupní výkon | 30 W |
| Výška | 165 mm |
| Šířka | 165 mm |
| Montážní hloubka | 4,4 cm |
| Hloubka | 49,4 mm |
| Průměr montážního otvoru | 14,4 cm |
| Hmotnost | 536 g |
| Tvar | Kulatý |
| Vstupní frekvence | 35 - 18000 Hz |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Subwoofer součástí | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| Súly: | 1.24 kg |
| EAN vonalkód: | 019048222855 |
| Impedancia: | 4 ohm |
| Maximális teljesítmény: | 250 W |
| Érzékenység: | 89 dB |
| Névleges bemeneti teljesítmény: | 30 W |
| Magasság: | 165 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Szerelési mélység: | 4,4 cm |
| Mélység: | 49,4 mm |
| Szerelési furat átmérője: | |
| Súly: | 536 g |
| Arc: | Kerek |
| Bemeneti frekvencia: | |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mélynyomó mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

